Реклама

Microsoft випустили розумні дисплеї Teams Display

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні надійшла інформація, що Microsoft випустили розумні дисплеї Teams Display. Такі дисплеї створили, в першу чергу, для працівників Microsoft, але в найближчий час вони будуть продаватися і на інших підприємствах, де буде необхідність в них.

Microsoft Teams Display виглядає як настільний телефон, в якого вмонтований сенсорний екран із розумними функціями. Цей пристрій працює від Cortana та підтримує безперебійне з’єднання з ПК. В Microsoft заявляють, що такі телефони з дисплеями створені для відеоконференцій та перегляду вмісту документів. Таким чином було вирішено зменшити навантаження на ПК і додатково виводити вміст на дисплей телефону.
За допомогою такого сучасного офісного телефону можна проводити швидкі наради, не відходячи від свого робочого місця.

Компанія також представила власний Teams Display, який отримав 8-дюймовий сенсорний HD дисплей, динамік на 10Вт, мікрофон та HD-камеру.

Також очікується, що цього року вийде ще один смарт дисплей для Microsoft Teams Display від Yealink, але трохи з іншим дизайном. Він також отримає екран на 8 дюймів.

Рекомендуємо: Microsoft Не Буде Продавати Технологію “Розпізнавання Облич”

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

У Google Docs з’явилася нова корисна функція вибору блоків тексту

Google Docs постійно додає нові функції, але тепер Google додав корисну нову текстову функцію: можливість вибирати кілька блоків тексту...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -