Реклама

Microsoft вирішила підстрахувати користувачів браузера Microsoft Edge

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія Microsoft вирішила підстрахувати користувачів браузера Microsoft Edge на випадок ненавмисного закриття всіх вкладок.

У ранній тестовій збірці Edge Canary з’явилося налаштування для попереджень перед закриттям декількох вкладок. Якщо користувач закриває відразу кілька вкладок, то він отримає попередження, щоб випадково не втратити їх і не мучитися, намагаючись відшукати закриті вкладки в історії.

Microsoft вирішила підстрахувати користувачів браузера Microsoft Edge

Активувати її можна за допомогою прапора Ask before closing multiple tabs (Запитувати перед закриттям декількох вкладок) на сторінці з експериментальними функціями edge: // flags. Потім потрібно перезапустити браузер, знайти потрібну настройку і включити її. Нововведення є як в Microsoft Edge для Windows 10, так і для macOS.

Microsoft вирішила підстрахувати користувачів браузера Microsoft Edge

До теперішнього моменту, якщо користувач нового Microsoft Edge на основі Chromium випадково натиснув на кнопку закриття вікна з декількома вкладками, то вікно просто закриється без всяких попереджень.

Відзначимо, що подібної функції з попередженням поки немає в домінуючому на ринку браузерів Google Chrome.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

OnePlus офіційно анонсували смартфон OnePlus 8T 5G

Орієнтуючись на успіх моделей серії OnePlus 8, які були випущені на початку цього року, OnePlus офіційно анонсували смартфон OnePlus...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -