Реклама

Microsoft запатентували технологію, яка дозволить спілкуватися з померлими людьми в чаті

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Повідомляється, що Microsoft запатентували технологію, яка дозволить спілкуватися з померлими людьми в чаті. Як стало відомо, ШІ дозволить створювати чат-аватарів мертвих людей на основі зібраних про них даних, таких як зображення, голосові дані, повідомлення в соціальних мережах, електронна пошта та інше. Все це допоможе штучному інтелекту досить точно імітувати реальну людину.

Найцікавіше, що редмондская корпорація, по всій видимості, почерпнула ідею для своєї розробки з серіалу «Чорне дзеркало». У патенті описується навіть технологія створення дво- або тривимірних моделей конкретної людини на основі зображений і відео.

Microsoft запатентували технологію, яка дозволить спілкуватися з померлими людьми в чаті

Якщо Microsoft зможе втілити описане в патенті в життя, технологію можна буде використовувати для менш страшних цілей, ніж створення чат-ботів мертвих родичів. Наприклад, дослідники зможуть завантажити в систему дані про історичну особу для використання в освітніх цілях.

Варто нагадати, що у Microsoft досить цікава історія взаємин з чат-ботами. Раніше, коли Microsoft випустила на публіку створеного із застосуванням технологій штучного інтелекту персонажа на ім'я Тай, користувачі Мережі швидко навчили його поширювати образливі і расистські повідомлення, через що його довелося ліквідувати.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Xiaomi випустили обігрівач кімнати MIJIA Pillar

Xiaomi випустили обігрівач кімнати MIJIA Pillar, який був запущений сьогодні (14 жовтня 2020 р.) за ціною 60 доларів США. Оскільки...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -