Реклама

Motorola готується до презентації смартфонів

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Вчора, компанія Lenovo, яка є власником Motorola, почала розсилати запрошення на свій захід. Із запрошення не зрозуміло, що саме будуть презентувати, але за чутками Motorola готується до презентації смартфонів.

Motorola готується до презентації смартфонів

На даний момент відомо, що в Motorola є три смартфона, які ще не презентували і ймовірно, що їх ми і побачимо на презентації. Мова йде про Motorola One Fusion +, Motorola Edge Lite та Motorola Razr 2. Наразі нам дещо відомо про ці смартфони.

Motorola готується до презентації смартфонів

Motorola Edge Lite отримає 6,7-дюймовий FHD + екран із частотою оновлення 90 ГГц, Буде працювати на процесорі Snapdragon 765 з 6 ГБ оперативної пам’яті та 128 ГБ внутрішньої пам’яті. Також відомо, що він отримає подвійну селфі -камеру та акумулятор на 4800мАг.

Motorola готується до презентації смартфонів

Motorola One Fusion + отримає 6,5-дюймовий дисплей HD +, буде працювати на процесорі Snapdragon 710 з оперативною пам’яттю на 6 ГБ, та внутрішньою пам’яттю на 128 ГБ.

Motorola Razr 2

Motorola Razr 2 отримає 6,7 — дюймовий дисплей, буде працювати на Snapdragon 765 з оперативною пам’яттю на 8ГБ та внутрішньою – на 265ГБ. Живитися він буде від акумулятора на 2845мАг.
Презентація відбудеться 7 липня о 15:00 год. Там ми й дізнаємося, що нам точно покажуть.

Джерело: gsmarena

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Microsoft анонсували великі зміни в Excel

Microsoft анонсували великі зміни в Excel. З'явиться можливість ставити нові типи даних. Користувачі зможуть створити їх на основі власної...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -