Реклама

Motorola One Fusion + отримає Android 10

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Нещодавно ми писали про те, що Motorola One Vision + з’явилася на Geekbench, а сьогодні ми дізналися характеристики Motorola One Fusion + .
Повідомляється, що Motorola One Fusion + отримає Android 10. Сам смартфон буде відноситися до середнього класу, відповідно й ціна в 300 Євро не здається завищеною.

Motorola One Fusion + отримає Android 10

Він буде працювати на Snapdragon 730 SoC з оперативною пам’яттю на 6ГБ та внутрішньою пам’яттю на 128ГБ. В нього дисплей 6,5-дюймовий з повнорозмірним HD + LCD з роздільною здатністю 1080 x 2340 пікселів, співвідношенням сторін 19,5: 9 та щільністю пікселів 395. Відомо, що він отримає квадрокамеру, з основним датчиком на 64Мп. Решта датчиків: 8Мп + 5Мп + 2Мп.
На лицьовій стороні смартфона знаходиться самовисувна селфі-камера на 16Мп. Живити смартфон буде акумулятор на 5000мАг з підтримкою швидкої зарядки на 15Вт.

Реліз очікується в найближчий час.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо, чи обов’язково замінювати cтару SIM-карту на нову

Стабільна та якісна мережа на смартфоні, це те, чого очікують всі власники смартфонів від свого оператора мобільного зв’язку. Бувають...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -