Реклама

Motorola покращує смартфон Razr 2

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

З’явилася інформація, що Motorola покращує смартфон Razr 2, а точніше його характеристики. Раніше ми вже писали про нові чутки, а зараз повідомляється, що Motorola вирішили зробити свій смартфон більш потужним. Це цілком логічно, оскільки ціна на Razr досить висока (50 тис грн), а характеристики не відповідають реальності. Прямий конкурент Razr, флагман Samsung Galaxy Z Flip, продається набагато дешевше, а вигляд і характеристики набагато кращі.

Motorola покращує смартфон Razr 2

Зараз відомо, що Motorola Razr 2 буде обладнаний чіпсетом Snapdragon 765 і відповідно, вже буде підтримувати 5G. На даний момент, це як ніколи актуально, оскільки всі виробники смартфонів переходять на підтримку 5G.
Також повідомляється, що смартфон отримає більшу батарею, на 2845мАг. Хоч це також небагато, але вже краще ніж було в першої версії – 2510 мАг. Відомо, що смартфон буде мати 8 Гб оперативної пам’яті, та 256 Гб внутрішньої. Основна камера на Razr 2 буде від Samsung – 48Мп, а селфі-камера — 20Мп.
Також повідомляється, що смартфон буде працювати на Android 10. Хоча невідомо чи потім він оновить до Android 11.
Попередньо, Motorola Razr 2 буде продаватися тільки на території Китаю та Америки і невідомо, чи будуть його випускати для інших регіонів.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Чутки про Xiaomi Mi Mix Alpha

Минулого року, у вересні, було офіційно представлено смартфон Xiaomi Mi Mix Alpha Concept з неймовірним зовнішнім виглядом та шаленою...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -