Реклама

Motorola випустить Android TV у формі флешки

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Все більшу популярність на ринку мультимедійних приставок для потокової трансляції контенту в останнім часом знаходять мініатюрні пристрої в форматі флешки, які підключаються безпосередньо через роз’єм HDMI до телевізора, монітора або проектора. Сьогодні ми дізналися, що Motorola випустить Android TV у формі флешки. Тепер детальніше.

Як повідомляє Android TV Guide, магазин Flipkart незабаром почне ексклюзивні індійські продажі першого подібного пристрою на базі операційної системи Android TV з підтримкою дозволу 4K під брендом Motorola.

Це пристрій проходить під модельним номером DVM4KA01, він оснащений однокристальною системою Amlogic S905Y2 з чотирма ядрами ARM Cortex-A53, що працюють на частоті 1,8 ГГц, і графічним процесором ARM Mali-G31 MP2.

В якості операційної системи виступить Android TV Pie, пристрій повинен отримати пульт дистанційного керування з окремими кнопками для запуску Netflix і Amazon Prime Video.

Motorola випустить Android TV у формі флешки

Імовірно, цей продукт буде в першу чергу конкурувати з Amazon Fire TV Stick 4K, оскільки на ринку Індії немає інших пристроїв подібного формату з підтримкою потокової передачі контенту дозволом 4K, хоча є звичні приставки, такі як Mi Box 4K.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Компанія Apple вирішила позбутися деяких iPhone та iPad

Як відомо, компанія Apple оновлює свої пристрої стабільно і кожного року деякі пристрої стають застаріли і перестають отримувати оновлення...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -