Реклама

Mozilla випустила список гаджетів із поганим рейтингом конфіденційності

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Подарувати коханому пристосування – це традиція, що відображає знак нашої любові. Але часи справді змінюються. У наші дні це може бути чревано багатьма раніше непередбаченими підводними каменями. В кінцевому підсумку ви можете подарувати коханій людину фітнес-трекер, який також може відстежувати і фіксувати зміни настрою, або, здавалося б, нешкідливий дзвінок, за яким може стежити поліція. Mozilla випустила список гаджетів із поганим рейтингом конфіденційності, які отримали символічну назву “Creepy” (моторошний).

Mozilla випустила список гаджетів із поганим рейтингом конфіденційності

У той час як прихильники прав Інтернету продовжують проектувати мантру «Конфіденційність не включена», цього року 2020 вийшло ціле безліч дуже “моторошних” пристроїв. Вони за своєю номінальною вартістю здаються чудовими гаджетами, гідними того, щоб їх подарували коханій людині. З огляду на сплеск «розумних» колонок, камер охорони, дверних дзвіночків та ряду інших пристроїв, необхідна обережність та ретельність перед тим, як погодитися на подарунковий пристрій.

Mozilla випустила список гаджетів із поганим рейтингом конфіденційності

Припускають, що Amazon знаходиться в “неправильному” кінці цього списку, оскільки практично всі компанії, за винятком Kindle, надсилають величезні обсяги даних в Amazon за замовчуванням. Mozilla також розмістила Facebook в “неправильному” кінці моторошного спектру з подібної причини.

Пристрої, які отримали "моторошні" оцінки, різноманітні. Наприклад, розумна кавоварка та розумний ноутбук Moleskine отримали несприятливі оцінки, оскільки відсутні критичні гарантії щодо захисту та безпеки даних. Таке є неприйнятним для будь-якої компанії, яка збирає таку інформацію. Така поведінка - мовчання щодо гарантій безпеки даних є поширеним явищем серед багатьох розумних пристроїв. Дійсно, вони не можуть бути по своїй суті поганими, але компанія, яка виробляє ці пристрої, здатна зробити їх поганими в будь-який час.

Пристрої з хорошим рейтингом

В гарному кінці цього списку - Withings (раніше Nokia Health). Withings отримав бали за свій асортимент розумних пристроїв із достатньо прийнятною політикою конфіденційності та безпекою даних. Деякі пристрої, які отримали найвищі оцінки, - це розумний дверний дзвінок Withings 'Non-Ring та розумні годинники Garmin.

Цей рейтинги Mozilla є неформальними, а також може бути суб’єктивними. Однак вони засновані на можливості зловживання чи порушення ваших даних, і це не обов'язково означає, що пристрій, який не є “моторошним”, буде тримати ваші дані в повній безпеці чи конфіденційності. Якщо ви вирішили придбати будь-який із цих гаджетів, радимо негайно ретельно вивчити налаштування. В кращому випадку, вимкнути все, що здається інвазивним або неприйнятним. 

Читайте також: Оновлення для браузера Mozilla.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Новий флагман від Xiaomi, оновлення та виявлення вірусу в улюбленій всіма програмі

Xiaomi, як відомо та помітно усім, часто випускає нові моделі. Їх дійсно настільки багато, що й перерахувати тяжко, а...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -