Реклама

Мрієш повернутись на роботу? Kyivstar Returnship допоможе!

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Kyivstar Returnship цього року у листопаді розпочав свій вже третій етап. Більше трьохсот бажаючих звернулися до програми для повернення у професію. П’ятнадцять із охочих стали стажерами в Kyivstar Returnship.

Що являє собою програма? Якщо ви давно не працювали, але бажаєте, або хочете отримати нові знання та освоїти поки що невідому професію, тоді варто подати заявку до Kyivstar Returnship. Ця програма немає аналогів в Україні.

Вона створена для того, щоб люди будь-якого віку мали можливість працювати на тій роботі, про яку завжди мріяли. Також вона повертає у кар'єру людей, які довгий час були безробітні. Для реалізації задумки є цілий комплекс різних навчальних процесів. Учасники вчаться, практикують, освоюють нові вміння, розвиваються як особистості, опановують комп'ютерні та мобільні програми, а також стають на час бізнесменами та приймають участь у різних заходах компанії.

Цікаво: Київстар порадував своїх абонентів та розширив можливості своїх Суперсил.

Один із кураторів програми розповіла, що лише цього року було надіслано півтисячі заявок на участь в програмі. Найпопулярніші напрямки - програмування, маркетинг та HR. Цікаво, що основна вікова категорія, це люди 30+. Минулі етапи програми були надзвичайно популярними, тому цього року добавили ще й новий напрям "Знову вКУРСІ", на який захотіло 430 людей.

Учасники мають можливість пройти стажування на дуже престижних посадах таких, як директор з розвитку бізнесу, або персоналу; програмування; маркетинг. На минулому етапі випустили 24 спеціалісти, а 11 з них мали можливість продовжити кар'єру саме в компанії Київстар. Важливо те, що на час стажування усі офіційно оформляються та отримують заробітню плату. Стажування третього етапу закінчиться в березні 2022 року.

Для студентів вузів є також чудова програма у Київстар - Start Yourself. Кожен, хто навчається, має можливість почати свій кар'єрний шлях саме в цій компанії. Тут забезпечують плаваючий графік роботи, постійне навчання, тренінги, можливість реалізувати свої ідеї та знайти себе.

Також нещодавно, в Київстар розповіли, як отримати красивий номер телефону.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Уявіть, що по всьому світу немає електрики. Що тоді буде?

Колись дуже давно люди якось жили без електрики. Зараз таке навіть уявити складно. Більшість приладів та й усього, що...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -