Реклама

Митна служба дала пояснення щодо вилучення OnePlus Buds

Останні Новини

Цього тижня, ми повідомляли, що в США вилучили партію навушників OnePlus Buds вважаючи їх підробкою. І поки усі чекали роз’яснення даної ситуації, Митна служба дала пояснення щодо вилучення навушників OnePlus Buds. А саме, Митна служба США заявила, що це не помилка. Представник митної служби сказав:

Оглянувши відповідну партію, фахівець з імпорту СВР встановив, що ці навушники порушують торгову марку конфігурації Apple. Apple має торгові марки конфігурації на своїй марці навушників і зареєструвала ці торгові марки у СВР. На підставі цього рішення співробітники СВР в аеропорту JFK вилучили вантаж згідно з 19 USC 1526 (e)”.

Щодо компанії Apple, то поки, вона не вжила ніяких заходів проти OnePlus. Ймовірно, і немає ніякого порушення торгової марки. Таким чином, можна вважати, що СВР намагається виправдати свої дії.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відповідаємо на найпоширеніші питання про заряджання смартфона

Здавалося б така проста дія - зарядити смартфон, а викликає дуже багато питань зі сторони користувачів. Кожен хоче, щоб...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -