Реклама

На Apple подали позов за порушення патентів на функцію ЕКГ

Останні Новини

Alivecor подали позов на компанію Apple за порушення патентів на функцію ЕКГ. Компанія Alivecor продає обладнання та програмне забезпечення ЕКГ. Зокрема, Alivecor стверджує, що Apple порушила три її патенти при використанні функції ЕКГ на Apple Watch. Ось їх перелік:

  • 10 595 731 – Методи та системи для відстеження та оцінки судинної гіммії (сучасний діагноз).
  • 10 638 941 – Моніторинг розбіжностей (обмеження в техніці та обладнанні).
  • 9 572 499 – Методи та системи для відстеження та оцінки аритмії (вдосконалення техніки та обладнання винахідників).

Окрім цього, Alivecor говорить про те, що Apple знала про порушення даних патентів. Дана функція почала з`являтись з Apple Watch Series 4. Функція ЕКГ використовує датчик серцевого ритму для виявлення електродів та новий електричний датчик серцевого ритму. За допомогою цього він може визначати нормальний ритм серцебиття та моменти фібриляція передсердь (Afib).

Щодо поданого позову, то компанія Alivecor вимагає компенсації в плані відшкодування збитків, адвокатських зборів та інших справедливих пільг. Будемо слідкувати за розвитком подій.

Рекомендуємо: Nokia запланувала запуск першого ноутбука PureBook.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Украинцам рассказали, как мобильные операторы обманывают своих абонентов

Стаття доступна українською...Как мы сообщали ранее, мобильные операторы зачастую обманывают своих клиентов. Чаще всего, такие обманы списывают на то,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -