На Київстар обрушився шквал критики

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія “Київстар” найбільший оператор мобільного зв’язку, в якого, відповідно, найбільша користувацька база. Також в компанії повідомляють, що в них найбільше та найякісніше покриття мережі в Україні. Як виявляється, не всі користувачі розділяють думку Київстар. Раніше ми вже повідомляли, що користувачі не в захваті від якості зв’язку, послуг та цін на тарифи, а сьогодні на Київстар обрушився шквал критики в черговий раз і ймовірно, що так продовжиться й надалі. Нижче ми підібрали коментарі користувачів послугами Київстар, в яких є причини, щоб скаржитися на компанію.

Один користувач скаржиться на те, що відбувається роз’єднання інтернет з’єднання 1 раз в годину. Через таке роз’єднання, він не може комфортно проводити своє дозвілля в мережі.

Інший користувач скаржиться на те, що їй не потрібні тарифи з інтернетом, оскільки мобільним інтернетом вона не користується. Також вона незадоволена тим, що їй не можуть запропонувати тариф без інтернету.

Користувач скаржиться на те, що безлімітний інтернет дуже швидко закінчується і за пів місяця зникає 40Гб, через що йому знижують швидкість інтернету. Також користувач поскаржився на “розмови з ботами” і на їхні шаблонні відповіді.

Користувач скаржиться, що 22 дня не може відключити послугу сім для планшета. Йому приходять смс з кодами від Київстар, після чого він відправляє підтвердження дії. У відповідь він отримує смс, що “немає технічної можливості для відключення”.

Користувач скаржиться, що з рахунку її мами зникають кошти, поповнювали декілька разів, а гроші зникали. Через деякий час їм прийшло смс, що тариф змінено і вартість тарифного плану було збільшено в 2 рази.

Ще один користувач скаржиться на якість зв’язку в багатоквартирному будинку. Він підкреслює, що якість надзвичайно погана у всіх користувачів Київстар, які проживають в будинку.

Інший користувач підтримав розмову і також підтвердив, що зв’язок надзвичайно поганий. Тільки в його випадку проблеми на подвір’ї, а не в квартирі.

Третій користувач порекомендував Київстар зменшити вартість тарифів та покращити якість зв’язку.

Як бачимо, в різних користувачів схожі проблеми: якість зв’язку, покриття, вартість тарифів, безлімітний інтернет і ще багато інших схожих проблем.

В даній ситуації залишається надіятися, що Київстар постарається задовольнити максимальну кількість користувачів.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Samsung працює над новим смартфоном серії A

Як повідомляється, Samsung працює над новим смартфоном серії A під назвою Galaxy A82. Минулого тижня телефон був помічений у базі даних Geekbench. Тепер...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -