Реклама

На Microsoft LinkedIn подали до суду за порушення конфіденційності

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні з’явилася інформація, що на Microsoft LinkedIn подали до суду за порушення конфіденційності користувачів. Як повідомляють в Reuters, позов поданий в федеральний суд Сан-Франциско, де зазначається, що LinkedIn “таємно” читав буфер обміну та не повідомляв про це своїх користувачів.

На Microsoft LinkedIn подали до суду за порушення конфіденційності

Також в скарзі зазначається, що LinkedIn збирає інформацію про буфер обміну з прилеглих пристроїв Apple через функцію Universal Clipboard і обходить узагальнений буфер обміну Apple і таким чином вони порушуть закон штату Каліфорнія.
В Microsoft повідомляють, що поведінка з копіюванням буферу обміну LinkedIn являється помилкою і не відбувається через те, що Microsoft захотів отримати конфіденційну інформацію. Також в компанії повідомили, що вони займаються цією проблемою і в найближчий час її виправлять.
Віце-прем’єр-міністр LinkedIn прокоментував, що вміст буфера обміну не зберігається і не передається.
Будемо очікувати на результати судового позову.

Рекомендуємо: Microsoft Створили Офлайн Гру Для Браузера Edge

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

В роботі Instagram, Messenger, WhatsApp та Facebook стався збій

Надійшла інформація, що в роботі Instagram, Messenger, WhatsApp та Facebook стався збій. Згідно отриманих повідомлень, основні проблеми зосереджені в...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -