Реклама

На Місяці буде доступна 4G мережа від Nokia

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Надійшла важлива інформація від NASA , відповідно до якої, на Місяці буде доступна 4G мережа від Nokia. Американська космічна адміністрація планує створити таку структуру на Місяці і запрацювати до 2028 року, а фінська марка забезпечить астронавтів, які працюватимуть там, телекомунікаційною інфраструктурою на основі загального наземного стандарту мобільних даних.

Раніше NASA окреслило плани повернення на Місяць, на цей раз задумавши, щоб їхня база була укомплектована астронавтами до 2028 року. Тепер адміністрація оголосила, які компанії та виробники були обрані для дослідження та розробки обладнання для використання на місячній поверхні для досягнення цієї мети.

Цей процес також показав, що телекомунікаційна технологія, яка бере участь у цій справі, цілком може базуватися на 4G / LTE , і що Nokia є виробником, який її забезпечить. Отримана в результаті “місячна стільникова мережа” може ” підтримувати зв’язок з поверхнею Місяця на більшій відстані, збільшеній швидкості та забезпечувати більшу надійність, ніж сучасні стандарти“. Згідно з доповіддю NASA “Мережа може бути призначена для підключення десантів, астронавтів, космічних кораблів, а також запланованої бази.”

З цією метою новий проект OEM з адаптації 4G / LTE для місячних цілей та умов буде продовжений. В даний час планується розпочати з панелі запусків Artemis , яку планується розпочати в 2024 році.

Джерело

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо п’ять способів прискорення повільного інтернету на Android

Інтернет вже давно став невід'ємною частиною нашого життя, як би це не звучало, але витримати хоча б день без...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -