Реклама

На Новій Пошті очікуються затримки доставок

Останні Новини

Складні погодні умови, а саме сніг та ожеледиця, вносять свої корективи в роботу багатьох служб. Не виняток і Нова Пошта. Нещодавно на офіційній сторінці компанії в фейсбук опубліковано повідомлення, що на Новій Пошті очікуються затримки доставок. Враховуючи те, що складні погодні умови в багатьох регіонах України прогнозуються до кінця тижня, доставка вантажів ускладнюється. Відповідно до цього, можливі затримки, враховуйте це при відправці своїх посилок.

Варто згадати, що останнім часом Нова Пошта стикається з великою кількістю скарг та невдоволених клієнтів у звичайному режимі роботи. Проблеми стосуються як отримання посилок, так і неналежного пакування, зростання ваги та вартості доставок у дорозі, тощо. Детальніше тут. А ситуація із пакуванням книги вартістю 5400 грн. справді «вражає». Детальніше тут.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Xiaomi Mi Band 5 отримає датчик SpO2

Фітнес-браслет Mi Band 5 все більше і більше на слуху. Компанія Xiaomi підігріває інтерес до чергової новинки. Ми вже...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -