Реклама

На ринку з’являється новий смартфон Vivo S7 5G

Останні Новини

Цього місяця ми уже отримували інформацію про запуск нового смартфону від Vivo. Точної назви ми тоді не отримали, проте знали, що це буде продовження серії S і вихід відбудеться у серпні. І ось, дана інформація підтверджується і на ринку з’являється новий смартфон Vivo S7 5G.

Запуск Vivo S7 5G у Китаї запланований на 3 серпня. І сьогодні ми уже можемо поговорити про відомі нам характеристики та отримані зображення.

На ринку з’являється новий смартфон Vivo S7 5G

Vivo S7 5G буде справді тонким, основна камера буде розташована у формі прямокутника. Задня камера, ймовірно, отримає три датчики — 64Мп, 8Мп ультраширокий та 13 Мп портретну лінзу. Дисплей облаштований широкою виїмкою під подвійну селфі-камеру. Вона отримає 44 Мп основний датчик та 8 Мп ультраширокий, а також підтримку автофокусування.

Щодо розміру дисплею, то є припущення, що він буде розміром 6,43 дюйма з підтримкою Full HD +. Живитиме смартфон Snapdragon 765G.

Отож, на ринку з’являється новий смартфон Vivo S7 5G і ми очікуємо його презентацію для підтвердження усіх характеристик. А також, інформацію про можливий вихід його за межі китайського ринку.

Рекомендуємо: Vivo Запатентували Смартфон З Унікальним Дизайном.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Найкращі в Україні пропозиції Apple iPhone 12 в лютому 2021 року

Не так давно, компанія Apple випустила новий смартфон iPhone 12, який виявився надзвичайно популярним серед шанувальників ґаджетів Apple. Одночасно...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -