Реклама

На відеокарту Nvidia RTX 3090 встановили гру Crysis 3

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Відеокарта GeForce RTX 3090 володіє неймовірним об’ємом пам’яті – 24 ГБ. Це рекордне значення, якщо ми розглядаємо даний адаптер в якості ігрового. Навіщо так багато пам’яті? Хтось скаже, що це заділ на майбутнє. Також пам’ять не буде зайвою в різних програмах, здатних задіяти GPU. А ще з пам’яті відеокарти можна зробити накопичувач і встановити на нього гру! Як повідомляється, на відеокарту Nvidia RTX 3090 встановили гру Crysis 3.

Принаймні один власник RTX 3090 стверджує, що провернув такий фокус за допомогою ПО VRAMdrive під назвою GPU Ram Drive. Він створив в пам’яті відеокарти розділ NTFS об’ємом 15 ГБ і встановив на нього Crysis 3.

На жаль, порівняння звичайним варіантом установки користувач не призводить, але зазначає, що в 4K на дуже високих настройках якості графіки гра демонструє високий показник fps, а завантаження проходять дуже швидко.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо 6 цікавих прийомів WhatsApp для Android та iPhone

В ХХІ столітті люди спілкуються між собою за допомогою різноманітних месенджерів. Одним із таких є всім відомий WhatsApp, який...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -