Реклама

На Xiaomi Youpin представлено новий продукт для домашніх тварин

Останні Новини

13 липня 2021 року, до краудфандингу на Xiaomi Youpin, було представлено новий продукт для домашніх тварин, а саме сушилка для тварин. Принцип роботи даної сушилки полягає в досягненні всередині неї температури 38,5 градусів Цельсія всього за 15 секунд.

Окрім цього, нова сушилка для тварин, за допомогою зовнішньої та внутрішньої циркуляція повітря, імітує природні хвилі вітру, а шум при цьому мінімальний. Також на платформі зазначено, що дана сушилка має можливість нейтралізувати статичну електрику, відповідно шерсть ваших домашніх тварин буде виглядати чудово.

На Xiaomi Youpin представлено новий продукт для домашніх тварин

Варто відмітити, що сушилка невеликого розміру, яка підійде для домашніх тварин до 9 кілограм. Виконана вона із прозорих матеріалів, для меншого хвилювання вашого улюбленця. Ціна на платформі становить близько 110 дол.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Велике оновлення Cyberpunk 2077 зламало гру ще більше

На днях, компанія CD PROJEKT RED випустила оновлення для гри Cyberpunk 2077, яке повинне було виправити багато критичних помилок....
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -