Реклама

Надшвидка передача великих файлів вже доступна на смартфонах Huawei P30 і P30 Pro

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія Huawei випустила значуще оновлення програмного забезпечення для користувачів флагманських смартфонів минулого року. Як стало відомо, Надшвидка передача великих файлів вже доступна на смартфонах Huawei P30 і P30 Pro.

Поки апдейт доступний у вигляді чергової бета-версії EMUI 11 в Китаї. Збірка під номером 11.0.0.128 приносить пару нових функцій, а також оптимізацію в роботі екрану.

Ця прошивка підтримує швидкісну передачу великих файлів - розміром до 400 ГБ зі швидкістю до 305 Мбіт / с. Ще одне нововведення - додаткові динамічні анімовані ефекти. Функція дебютувала з запуском флагманської серії смартфонів Huawei Mate 40 в жовтні. Днями подібне оновлення отримали Huawei P40 і Mate 30.

Нагадаємо, китайські користувачі Huawei P30 і P30 Pro отримали стабільну EMUI 11 в грудні, а в ряді інших регіонів поки ведеться бета-тестування.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо найпоширеніші помилки, які допускають користувачі банківськими картками

Важко уявити своє життя без послуг банку. Тому, майже в кожної людини є банківська картка, а то і декілька....
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -