Реклама

Найбільша ігрова компанія припиняє виробництво мобільних ігор

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні, Bloomberg повідомив сумну новину, в якій йдеться про те, що найбільша ігрова компанія припиняє виробництво мобільних ігор. Цією компанією виявилася Nintendo. Японська компанія, яка відома всім по своїх популярних консолях Nintendo Switch та Switch Lite, заявила, що припиняє розробку та випуск ігор для смартфонів і зосереджує свою увагу на іграх для консолей.

Найбільша ігрова компанія припиняє виробництво мобільних ігор

Останні місяці для Nintendo виявилися не легкими, продажі мобільних ігор бажали кращого. В порівнянні з конкурентами, Nintendo залишилися аутсайдерами. Їхні мобільні ігри, такі як Super Mario Run, Mario Kart Tour та Dr. Mario World не змогли стати великими хітами і не принесли їм необхідного прибутку.

Найбільша ігрова компанія припиняє виробництво мобільних ігор

Також в Nintendo заявили, що “ їхні ігри краще працюють з контролерами, які вони зробили, ніж з пристроями, які мають сенсорний екрна”. Як повідомляється, цього року не варто очікувати нових ігор від Nintendo. Вся їхня увага буде зосереджена на іграх, які вони вже випустили.

Рекомендуємо: Компанія Sega запускає в продаж неочікуваний ґаджет.

Джерело: Bloomberg

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названы основные причины, почему стоит избавиться от своего старого смартфона

Стаття доступна українською...Продолжаем тему смартфонов, а именно сейчас будут названы основные причины, почему стоит избавиться от своего старого смартфона....
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -