Реклама

Найближчим часом бездротові навушники Nokia E1200 з’являться на європейських ринках

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Раніше повідомлялося про те, що Nokia випустила нову лінійку “Бездротові навушники та навушники Nokia Essential True” із RichGo як ліцензіатом бренду. Хоча на офіційній сторінці вони все ще перелічені як доступні лише в Китаї, останні списки дистриб’юторів підтверджують, що найближчим часом бездротові навушники Nokia E1200 з’являться на європейських ринках.

Найближчим часом бездротові навушники Nokia E1200 з’являться на європейських ринках

На скріншоті чітко перелічені бездротові навушники Nokia E1200, які з’являться 26 жовтня або близько цього місяця. Ми знайшли ці списки у Фінляндії, Німеччині, Швеції та Данії.

Найближчим часом бездротові навушники Nokia E1200 з’являться на європейських ринках

Отже, буде цікаво відзначити, яка організація HMD Global / RichGo доставить їх до Європи. Поки що повідомляється, що це буде HMD.

Особливості бездротових навушників Nokia E1200:

  • Відчуйте звук - 40-мм динамічний драйвер для чіткого, насиченого музичного досвіду
  • Міцні та зручні - побудовані із зовнішніми чохлами з анодованого алюмінію та м'якими внутрішніми навушниками з PU шкіри
  • Складна голова - чудова портативність під час транспортування
  • Тривалий час живлення - насолоджуйтесь до 40 годин * часу бездротового відтворення або подовжуйте його за допомогою 3,5-мм гнізда Aux та кабелю.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Эксперты рассказали, можно ли использовать смартфон во время зарядки

Стаття доступна українською...Сегодня мы ответим на вопрос, который точно себе задавал хоть раз в жизни каждый из нас. И...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -