Реклама

Найпопулярніші скарги користувачів на OC Android 11

Останні Новини

Компанія Google випустила стабільну версію ОС Android 11 вже більше місяця назад. Тим часом навіть «стабільна» версія Android 11 принесла чимало проблем користувачам, які встановили її. Тому ловіть найпопулярніші скарги користувачів на OC Android 11.

Користувачі фірмових смартфонів лінійки Pixel скаржаться на найрізноманітніші проблеми. Раніше ми вже повідомляли про «зламану» багатозадачність, дивний мерехтливий чорний екран, проблеми з камерою і Android Auto.

Тепер додалася нова порція скарг. Багато смартфонів Pixel різних моделей почали розряджатися занадто швидко і втрачати заряд акумулятора після установки Android 11. Безліч повідомлень на форумах говорять про зниження продуктивності, нагрівання смартфона і швидкої розрядки.

Наприклад, заряд може впасти на 25% через 20 хвилин після повного заряду. У інших користувачів спостерігається переривчасте з'єднання Bluetooth, особливо при відтворенні музики в автомобілі. Крім того, численні користувачі Pixel 2, Pixel 3 і Pixel 4 повідомляють про проблеми з ігровими контроллерами з інтерфейсом Bluetooth, такими як Google Stadia і Nvidia GeForce Now. Вони не можуть підключити контролер по Bluetooth. Довгий час смартфони лінійки Pixel були єдиними, які отримали стабільний апдейт Android 11. Однак не так давно до них приєдналися Xiaomi Mi 10 і Mi 10 Pro, Redmi K30 Pro, а днями - і OnePlus 8 з OnePlus 8 Pro.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Компания Facebook будет судиться с Apple из-за слежки за пользователями

Стаття доступна українською...Сегодня мы узнали, что компания Facebook будет судиться с Apple из-за слежки за пользователями. Как известно, компания...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -