Реклама

Народні смартфони Xiaomi почали отримувати оновлення MIUI 12

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Xiaomi випустила Mi CC9 Pro і Mi CC9 Pro Premium Edition в кінці 2019 року, вони стали першими в світі смартфонами з основною камерою дозволом 108 Мп. За межами Китаю вони вийшли під назвами Mi Note 10 і Mi Note 10 Pro відповідно.
Смартфони дебютували з оболонкою MIUI 11 на базі операційної системи Android 9.0 Pie, а пізніше були оновлені до Android 10 і MIUI 12. Тепер же, народні смартфони Xiaomi почали отримувати оновлення MIUI 12 на базі Android 11.

Смартфони Xiaomi Mi CC9 Pro і Mi CC9 Pro Premium Edition відрізняються обсягами пам’яті і об’єктивами основних камер, але в цілому вони є копіями один одного, тому смартфони використовують одну і ту ж складання MIUI.

Китайська версія телефону вже дуже давно отримує щотижневі збірки MIUI на базі Android 11, проте стабільний оновлення з номером V12.1.3.0.RFDCNXM почало поширюватися тільки зараз.

Очікується, що скоро прошивка стане доступна більшій кількості користувачів і вийде за межами Китаю для Mi Note 10 і Mi Note 10 Pro.

На момент виходу смартфон поставили на один щабель з Huawei Mate 30 Pro в рейтингу DxOMark. За відмінне співвідношення ціни і можливостей його охрестили народним камерофоном.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

ПриватБанк запровадив в Україні нову традицію

ПриватБанк запровадив в Україні нову традицію, а все завдяки своєму проекту “Звичайне диво”, який вони проводять вже четвертий рік...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -