Реклама

Наступне оновлення конфіденційності Chrome може зламати деякі веб-сайти

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Більшість веб-браузерів повільно відсіюють агентів користувача, які надсилають відомості про ваш комп’ютер і веб-переглядач на веб-сайти. Починаючи з жовтня 2022 року, веб-браузер Chrome зробить ще один крок, щоб повністю відмовитися від рядків User Agent.

Традиційно рядок User Agent містить назву та версію веб-браузера, назву та версію операційної системи та тип ЦП на вашому пристрої. На відміну від мікрофона та веб-камери, сторінки можуть отримати доступ до User Agent без попереднього запиту. Chrome уже видалив проміжну версію браузера в рядках User Agent на початку цього року – наприклад, Chrome 104.0.5112.101 тепер повідомляється як Chrome 104.0.0.0.

Цікаво: Google відмовляється від проекту Pixelbook на базі ChromeOS.

Починаючи з жовтня 2022 року, з випуском Chrome 107, повну інформацію про ОС і ЦП буде замінено на фіксоване значення «уніфікована платформа». Наприклад, усі ПК з ОС Windows матимуть позначку «Windows NT 10.0», усі комп’ютери Mac — «Macintosh; Intel Mac OS X 10_15_7», усі Chromebook будуть «X11; CrOS x86_64 14541.0.0” і так далі. Незважаючи на те, що ці рядки мають версії, вони не оновлюватимуться з часом. Ідея полягає в тому, щоб максимально обмежити ваші "відбитки пальців",  не порушуючи роботу веб-сайтів і веб-додатків.

Цікаво: Розповідаємо, як відключити автоматичні прямі субтитри в Google Chrome.

Хоча Google попереджає веб-розробників за кілька місяців, майбутня зміна User Agent може спричинити проблеми для деяких сайтів. Chrome і Firefox нещодавно перейшли до версії 100, що спричинило проблеми для сайтів, які перевіряли лише перші дві цифри. 

Зміна User Agent відбуватиметься поступово, тому не кожен, хто оновить Chrome 107, матиме оновлений рядок. Google також дозволить деактивувати деякі сайти до травня 2023 року, після випуску Chrome 113.

Цікаво: Чи варто переходити з Google Chrome на інший браузер?

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Как быстро получить банковскую карту в ПриватБанк без навязывания дополнительных услуг

Стаття доступна українською...За последние 2-3 года, количество владельцев банковских карт стремительно выросло и оно будет только увеличиваться. Такая резкая...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -