Реклама

Науковці розробили розумну захисну маску, яка блокує різноманітні алергени

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Науковці розробили розумну захисну маску, яка блокує різноманітні алергени. Відповідальною за розробку є компанія AirPop. За їхніми словами, “розумна” маска здатну блокувати не тільки пил, але і алергени і небезпечні частинки. Крім іншого, вона може підраховувати частоту дихання.

Візуально “розумна” маска AirPop Active + нагадує звичайну тканинну маску. Однак її ключовою особливістю є наявність датчика Halo AirPop. Саме він може виявляти частоту дихання людини, а також контролювати фільтр маски. Останній, до слова, займається обмеженням попадання пилу, алергенів і небезпечних частинок. Крім того, маска може показувати власнику інформацію про інвентаризацію викидів забруднюючих речовин, які їй вдалося заблокувати.

Варто відзначити, що сам фільтр ефективний обмежена кількість часу, а про те, що потрібно його замінити, власнику нагадає сама маска. Halo AirPop з'єднується зі смартфонами за допомогою Bluetooth. Маску оцінили в 150 доларів.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названы 5 самых безопасных мессенджеров в 2021 году

Стаття доступна українською...Давайте сразу к сути. Далее мы назовем и определим особенности 5 самых надежных и защищенных мессенджеров как...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -