Реклама

Навіщо купувати занадто дорогі смартфони та чим вони відрізняються від бюджетних?

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

В еру новітніх технологій дуже тяжко не помітити скільки сучасних електронних пристроїв з‘явилось в асортименті магазинів, скільки презентацій різних флагманів ми бачимо кожного року. Але водночас, в очі кидається ціна на всі ці гаджети, а повірте мені: деякі із них коштують просто захмарних грошей.

Відразу виникає питання: «Чи купують такі дорогі смартфони і якщо так, то навіщо, якщо існує велика кількість різноманітних бюджетних гаджетів, які також мають якісні характеристики». Сьогодні ми розглянемо причини, через які люди й здійснюють такі дорогі покупки.

Цікаво: Розкрито інформацію про вартість майбутніх смартфонів Apple iPhone 14.

1. Безперебійне функціонування заліза.

Думаю, що немає жодного сенсу сперечатися, що дорожчі електронні пристрої відпрацьовують набагато більший термін, ніж більшість дешевих.
А все це через те, що розробники бюджетних смартфонів не замислюються над оновленнями, які буде підтримувати їх прилад. Саме тому, через певний час, смартфон із меншої цінової категорії може стати непрацюючою «цеглою» на якій, із усього переліку можливостей, можна буде лише переглядати відеоролики.

2. Якість фото та відеозйомки.

Сьогодні, вже майже ніхто не може жити без соцмереж. Люди постійно завантажують туди свої світлини та дописи, а для такого, обов‘язково потрібно мати якісну камеру. Зрозуміло, що на дешевих смартфонах хорошу камеру зустрінеш не так часто. А якщо мова йде про фотографів чи інших професій в сфері фото, то їх вибір в сторону флагманів буде очевидний

3. Передача кадрів в іграх.

Якщо перевірити на яких гаджетах грають справжні ігромани, то відразу можна помітити, що ніхто з них не займається цим, користуючись бюджетними електронними пристроями, так як для цього має бути висока частота зміни кадрів (мінімум 120 Гц). Якщо ж буде менше, гра транслюватиметься у поганій якості.

4. Підтримка додаткових новітніх функцій.

Напевно найголовнішим плюсом дорогих смартфонів є підтримка новітніх функцій, наприклад: безконтактна оплата, мережа п‘ятого покоління і так далі. На дешевих пристроях такі технології також зустрічаються, але їх реалізація бажає кращого.

також нещодавно стало відомо, чому сучасні смартфони такі проблемні.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо 3 способи, які відновлять завантаження оновлення в Windows 10, якщо воно зависло

Нещодавно почалося розгортання сучасної Windows 11 і велика кількість користувачів перейшла на неї. Але навіть зараз Windows 10 отримує...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -