Реклама

Навушники AirPods 2 проти AirPods 3: чи є відмінності?

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Apple внесла серйозні зміни для любителів музики зі своїми AirPods . Бездротові навушники Apple спростили роботу, користувачам не доведеться турбуватися про заплутані шнури.

Крім того, ці навушники показали, що можна мати гарну якість звуку навіть на маленьких пристроях.

Наразі Apple має чотири моделі, три з яких накладні ( Airpods 2, 3 і Pro ) і одна накладні ( AirPods Max ). Нижче ми наведемо основні відмінності між моделями другого і третього покоління, щоб допомогти вам у виборі.

Цікаво: Відомо, як перевірити заряд акумулятору на Apple AirPods.

Аудіо

Найважливішим моментом будь-якої гарнітури, будь то Bluetooth чи ні, є якість звуку . І в цьому аспекті обидві моделі можна вважати успіхами Apple. Якість, як низьких, так і високих частот, приємна, без спотворень і з чітко вираженим звуком.

У цьому сенсі головна відмінність полягає в просторовому аудіо з динамічним відстеженням голови, присутнім тільки в Airpods 3 . Завдяки цій функції звук звучить з різних місць, схоже на відчуття, коли ви слухаєте музику на живому концерті або переглядаєте фільм у хорошому кінотеатрі.

Ще одна важлива особливість моделі третього покоління – наявність мікрофона, покритого акустичною сіткою , яка зменшує шум вітру під час дзвінків. Це робить ваш голос чистішим для людини, з якою ви розмовляєте. Але варто пам’ятати, що і Airpods 2, і 3 не мають активного шумозаглушення.

Цікаво: Найкращі бездротові навушники для iPhone та iPad 2022 року.

Автономність

Тут Apple також внесла деякі важливі зміни. Модель другого покоління має п’ять годин автономної роботи на одній зарядці, а чохол, який постачається з телефоном, забезпечує ще 24 години аудіо . У моделі третього покоління час відтворення навушників збільшується до шести годин, ще  30 годин аудіо в футлярі для зарядки.

Якщо ви збираєтеся використовувати їх для дзвінків, Airpods 2 має автономність до 3 з половиною годин розмови з підзарядкою, тоді як на 3 цей час збільшується до 4 годин.

Обидві моделі мають швидку зарядку, а в моделі другого покоління 15 хвилин у чохлі забезпечують до 3 годин аудіо або до 2 годин розмови. У моделі третього покоління 5 хвилин у футлярі гарантують приблизно 1 годину аудіо або 1 годину розмови.

Цікаво: Відомо, як на Android під’єднати навушники Apple AirPods.

Дизайн

Що стосується зовнішнього вигляду, Apple вирішила наблизити нову модель до дизайну Airpods Pro . У той час як попередній телефон мав трохи довший дужку і трохи менш округлий дизайн, остання модель змінила ці функції, надавши йому більш преміальний вигляд.

Крім того, зарядний кейс нової моделі також більше схожий на топовий від Apple. Маючи більш сучасний вигляд, він також гарантує бездротову зарядку MagSafe , яка пропонує вищезгадані заряди всього за 5 хвилин у футлярі.

Додаткові функції

На завершення варто виділити деякі додаткові функції Airpods 3, наприклад, сертифікат IPX4, який гарантує захист від бризок води або поту. Ще однією новинкою для останньої моделі є наявність сенсорного управління для паузи, перемотування вперед або повернення пісень.

Елементи керування також дозволяють відповідати на дзвінки та активувати Siri вручну. А нові навушники мають технологію, здатну сприймати різницю між легкими і важкими дотиками для різних команд.

Нарешті, обидві моделі мають акселерометр, що дозволяють дзвонити Siri за допомогою голосової команди та мають спрощене сполучення.

Цікаво: Компанія Apple стала випускати гіршу техніку: правда чи міф?

Якщо ви не знаєте, як підключити Bluetooth-навушники, з AirPods конфігурація досить проста. Просто піднесіть їх до свого iPhone, iPad або будь-якого іншого пристрою Apple, торкніться підключення, і навушники з’єднаються з будь-яким пристроєм, зареєстрованим у вашому обліковому записі iCloud. А якщо у вас є пристрій Android, з’єднання в пару виконується так само, як і з іншими Bluetooth-навушниками.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Вимикати Bluetooth коли він не потрібен, чи ні? Даємо відповідь на розповсюджене запитання

Модуль Bluetooth створений для того, щоб з’єднувати між собою різні пристрої. Раніше за допомогою нього люди ділилися файлами, але...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -