Реклама

Навушники JBL Club Pro + виходять на нові ринки

Останні Новини

Нові навушники компанії Harman JBL Club Pro + надійшли у продаж на міжнародних ринках у жовтні 2020 року. Зараз навушники JBL Club Pro + виходять на нові ринки, зокрема вони доступні до покупки на ринку Росії. Дані навушники є прямим конкурентом AirPods Pro, але з ціною в два рази меншою. Придбати їх можна за 12 990 рублів.

JBL Club Pro + - це повністю бездротові навушники із системою активного шумопоглинання. Діапазон відтворення частоти тут від 10 Гц до 20 кГц. Час роботи при відтворенні музики повинен становити до 8 годин, а за умови ввімкненого активного шумопоглинання — до 6 годин. В кейсі навушники зможуть підзаряджатись до трьох раз. Заряджати навушники можна як за допомогою дротової зарядки, так і бездротовим методом.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

OC Chrome отримує велику кількість нових функцій в честь свого 10-річчя

Сьогодні стало відомо, що OC Chrome отримує велику кількість нових функцій в честь свого 10-річчя. Google постаралися здивувати всіх. Оновлення...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -