Реклама

Найдешевший ноутбук Apple стане надзвичайно легким

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

У мережі поширилася інформація про те, що найдешевший ноутбук Apple стане надзвичайно легким та отримає магнутну зарядку MagSafe. Мова йде про новий MacBook Air. Також повідомляється, що до кінця року вони хочуть оновити Pro-версії своїх ноутбуків, випустивши MacBook Pro 14 “і 16” на базі умовного Apple M1X.

Оскільки реліз останнього на сьогоднішній день MacBook Air відбувся лише в кінці 2020 року, поява нового покоління не варто чекати раніше четвертого кварталу 2 021 або навіть початку 2022 років, повідомляє Bloomberg. При цьому видання також розповіло, що в Apple працюють на 15-дюймової версією Air. Правда, навряд чи ця модель з’явиться разом з наступним поколінням імовірно появи збільшеного «найдешевшого ноутбука Apple» варто чекати вже в другій половині 2022 року.

Нагадаємо, що колишні чутки стверджували про відмову від панелі Touch Bar і серйозному редизайну в прийдешніх MacBook Pro. Також інсайдери повідомляли, що нові «Прошки» отримають магнітну зарядку і нові порти, такі як HDMI і кардрідер.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Найдешевший флагман Redmi отримав відчутні покращення

У жовтні Xiaomi представила смартфон Redmi K30S Extreme Commemorative Edition, який продовжує користуватися величезним попитом. Сьогодні надійшла інфомрація, що...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -