Реклама

Найочікуваніша гра останніх років може отримати персонажів із штучним інтелектом

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні надійшла інформація, що найочікуваніша гра останніх років може отримати персонажів із штучним інтелектом. Мова йде про продовження популярної серії ігор – GTA 6. Користувач Reddit виявив новий патент Take-Two Interactive, який відноситься до Rockstar Games. У ньому описана система і метод візуальної навігації в ігровому середовищі, що покращують розумові здібності неігрових персонажів. Можливо, дана технологія застосовується в майбутній Grand Theft Auto VI.

Сам патент був зареєстрований в жовтні 2020 року. Він націлений на те, щоб зробити поведінку неігрових персонажів трохи більш осмисленим і органічним, ніж поточні рішення, які стали відчуватися застарілими.

У патенті наголошується, що «звичайні системи надають тільки обмежені ресурси» для розробників, які хочуть заповнити свої світи активними елементами. Мова йде про пішоходів на вулицях, автомобілях на дорогах і літаючих транспортних засобах. Вони працюють за сценаріями, які дозволяють тільки обмеженій кількості елементів бути активними в грі одночасно. Зазвичай все NPC їдуть з однаковою швидкістю, слідують одними і тими ж маршрутами і роблять одні й ті ж речі.

Rockstar Games вважає, що нинішні системи «недосконалі», і замість цього хоче використовувати інші, які створюють «реалістичний віртуальний світ, що не скутий апаратними або програмними обмеженнями».

Пропонована в патенті система вказує на рішення, яке наділяє неігрових персонажів різними особистостями. Можливо, NPC в певному типі машини навмисно вибере об'їзд по узбіччю, щоб уникнути пробок. Може бути, інший, не настільки впевнений в собі водій, буде рухатися набагато повільніше з заходом сонця вечорами.

Звичайно, в патенті немає прямої згадки Grand Theft Auto VI. Rockstar Games навіть не визнала, що гра існує. Але посилання на «погоню на високій швидкості» і «фоновий трафік» наводять на певні думки: як мінімум, ця система не призначена для потенційної третьої частини Red Dead Redemption.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названы 3 выгодные смартфоны с защитой от влаги IP67

Стаття доступна українською...В последнее время, среди украинцев, все чаще становятся популярными смартфоны с защитой от влаги и пыли. Причина...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -