Реклама

Названа головна відмінність між Xiaomi Mi 11 та Mi 11 Pro

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Кілька днів тому Xiaomi офіційно оголосила, що 28 грудня вона проведе конференцію, присвячену запуску флагманської лінійки смартфонів Xiaomi Mi 11, в яку увійдуть стандартна модель і Xiaomi Mi 11 Pro. Можливо, буде і модель Xiaomi Mi 11 Pro +, але поки це неточно. Також сьогодні була названа головна відмінність між Xiaomi Mi 11 та Mi 11 Pro.

Як повідомляє TrendForce, старша модель Xiaomi Mi 11 Pro буде оснащена підекранной фронтальною камерою третього покоління, розробленою Xiaomi. При цьому смартфон надійде в продаж приблизно через місяць після анонса, тоді як Xiaomi Mi 11 вийде на пару-трійку тижнів раніше.

Згідно з інформацією Xiaomi, технологія камери під екраном третього покоління Xiaomi була готова в серпні цього року. Крім того, компанія оголосила, що в наступному році очікується масове виробництво смартфонів з такими камерами.

Технологія підекранной камери третього покоління Xiaomi використовує нове розташування пікселів власної розробки і перероблену схему управління пікселями. Це дозволяє збільшити світлопропускання передньої частини екрана. Нібито це дозволяє домогтися такої ж якості фотографій, як і у звичайної фронтальної камери.

Як ми вже повідомляли, на цьому тижні в продаж в різних країнах світу надійшов перший смартфон з підекранной фронтальною камерою, який отримав назву ZTE Axon 20 5G. У ньому також використовується технологія підекранної камери третього покоління. Однак реальні тести показали, що якість фото залишає бажати кращого.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Украинцам рассказали, что не стоит делать, когда на смартфоне включен интернет

В настоящее время на каждом шагу можно встретить опасность в виде хакеров, мошенников и других злоумышленников, которые всеми способами...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -