Реклама

Названа причина неочікуваного знецінення Bitcoin та інших криптовалют

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Bitcoin і інші криптовалюта різко впали в п’ятницю, а пізніше агентство Reuetrs розповіло, в чому була причина. Тримачі криптовалюта стурбовані тим, що план президента США Джо Байдена (Joe Baiden) щодо підвищення податків на приріст капіталу обмежить інвестиції в цифрові активи.

На цьому тижні адміністрація Байдена анонсувала ряд пропонованих змін до податкового кодексу США, включаючи план майже подвоїти податки на приріст капіталу до 39,6% для людей, які заробляють більше 1 мільйона доларів.

Bitcoin, найбільша і найпопулярніша криптовалюта, впала до 47 555 доларів, опустившись нижче позначки в 50 000 доларів вперше з початку березня. На момент публікації даної замітки курс валюти склав 49 799 доларів.

Курс Ether і XRP знизився на 3,5% і 6,7% відповідно, в той час як dogecoin, яка виросла приблизно на 8000% в цьому році, впала на 20% до 0,21 долара США, згідно з даними CoinGecko. Податкові плани потрясли ринки, спонукавши інвесторів фіксувати прибуток в акціях і інших ризикових активах, які значно зросли в надії на міцне відновлення економіки.

«При високих темпах зростання ціни на Bitcoin власники криптовалюта, які накопичили прибуток, будуть обкладатися податком», - сказав Нік Спанос, засновник Bitcoin Center NYC. Він вважає, що курс Bitcoin впаде ще більше в найближчі дні.

Біткойн впав на 11,3% за тиждень, що є найгіршим тижневим показником з кінця лютого. Однак у річному обчисленні він виріс на 72%.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Опубліковані рендери смартфона Oppo Find X3 Pro з екраном-водоспадом

Сьогодні в мережі були опубліковані рендери смартфона Oppo Find X3 Pro з екраном-водоспадом. Рендери створені на основі свіжого патенту...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -