Реклама

Названо 10 переваг месенджера Telegram над WhatsApp

Останні Новини

Месенджер WhatsApp останнім часом у всіх на слуху, правда більше з негативної сторони. Все більше користувачів переходять на інші месенджери, так як нова політика WhatsApp мало кого влаштовує. Виходячи із цієї ситуації, сьогодні ми назвемо 10 причин, чому варто перейти з месенджера WhatsApp до Telegram. Особисто я надаю перевагу останньому.

І так, 10 переваг месенджера Telegram над WhatsApp:

  • Можливість кількох сеансів (ввійти в систему Telegram ви можете одночасно з кількох пристроїв і отримувати повідомлення одночасно на цих пристроях. Окрім цього є можливість запам’ятовування даних сеансів у браузері).
  • Ім’я користувача (тут мається на увазі, що для спілкування в Telegram вам не обов’язково знати контактний номер користувача, він може залишатись конфіденційним).
  • Серверне сховище (додаток Telegram пропонує вам необмежене серверне сховище, тобто ваші повідомлення та файли будуть зберігатись в хмарі. Відповідно до цього, вхід і вихід в месенджер з різних пристроїв не грозитиме вам втратою даних, навіть після перестановки додатка).
  • Розмір груп (стандартна група в Телеграм може складатись із 200 людей, але коли ця межа досягнута вона набирає нових функцій і кількість користувачів може становити до 5000 людей).
  • Секретний чат (справді захищений чат, який отримав можливість самознищення ваших повідомлень).
  • Медіа-файли (тут мається на увазі те, що при відправці файлів через Телеграм ви можете самостійно вибрати якість відправки, тоді як у WhatsApp медіафайли автоматично стискаються).
  • Можливість відправки будь-яких файлів (месенджер Telegram не обмежує своїх користувачів в кількості та типі відправки файлів, відео, аудіо чи зображень).
  • Керування (Телеграм дозволяє вам налаштувати самостійно велику кількість параметрів, тобто зробити зручнішим його для вас).
  • Канали (вони об’єднують в собі велику кількість людей та інформації за інтересами, відповідно в яких ви можете знайти багато корисного для себе).
  • Боти (тобто спеціальні програми, які автоматично можуть обробляти чи відправляти повідомлення та мають можливість взаємодіяти із користувачами).
ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

В DXOMark оголосили про додавання нового тесту для дисплеїв

DXOMark вперше завоював популярність завдяки тестуванням камер для смартфонів, які розпочались із задньої камери, але незабаром розширились до селфі-камери. Компанія незабаром...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -