Названо 2 істотні недоліки “хмарних” сервісів

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

На сьогодні популярно зберігати файли в так званих “хмарах”. Велика кількість користувачів обирає хмарні сервіси для зберігання даних, але у них є два істотні недоліки, про які ми зараз і поговоримо.

Перший недолік – ймовірність втратити всі свої дані. Так, така ситуація можлива, від неї не застрахований ніхто. І навіть читаючи угоду користувача будь-якого хмарного сервісу, ви в ньому знайдете пункт про те, що компанія не несе відповідальності за втрату ваших даних.

За час існування хмарних сховищ були випадки, коли відомі хмарні сервіси втрачали дані своїх користувачів. І якщо вони не мали резервної копії, то дані не були відновлені. Щодо сервісів, то навіть значна кількість негативних відгуків не сильно вплинула на їх роботу і фінансовий стан також. Та й не завжди керівництву таких хмарних сервісів вигідно відновлювати дані, інколи простіше вибачитись перед користувачами, та й все.

Другий недолік – ймовірність стороннього доступу до даних.

Якщо пристрій підключений до інтернету, то він одразу стає вразливим. Сьогодні зламати, відповідно і отримати доступ до даних для авторизації можуть хакери чи зловмисники. Тобто, ймовірність витоку даних і використання вашої інформації в корисливих цілях присутня. Звісно, усі хмарні сховища мають відповідну систему захисту, але на жаль, будь-який захист можна обійти.

Які ж тоді варіанти заміни хмарного сховища? Ми можемо запропонувати вам два, а саме зовнішній жорсткий диск та NAS сервер. Дані два варіанти є досить хорошим рішенням, правда із своїми мінусами також. Якщо говорити про жорсткий диск, то для завантаження файлів, його потрібно буде весь час підключати. NAS сервер, це по суті, та сама хмара, яка знаходиться у вас вдома і доступ до серверу є тільки у вас. Таким чином збереження ваших даних є справді надійним.

Загалом, вибір залишається за вами, адже сьогодні будь-яка система для зберігання даних має як переваги, так і недоліки.

Також нещодавно було названо причини, чому хмарні месенджери краще традиційних.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

iPad Air 4 отримає новий роз’єм для зарядки

Раніше ми писали, що Apple планує випустити два iPad в кінці цього року. Ймовірно, що мова йшла про iPad...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -