Названо 2 неочевидні функції Wi-Fi у смартфонах, про які мало хто знає

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Всі власники смартфонів знають про таку річ, як Wi-Fi і знають для чого її використовувати – для підключення до інтернету. Як виявилося, Wi-Fi можна використовувати не тільки так, тому зараз буде названо 2 неочевидні функції Wi-Fi у смартфонах, про які мало хто знає.

В даному випадку мова піде про трансляцію зображення на телевізорі та швидку передачу даних між двома смартфонами. Розпочнемо напевно із трансляції зображення на телевізорі.

І так, для того, щоб виводити зображення на телевізор, не завжди потрібно використовувати кабель HDMI, оскільки можна скористатися такою технологією як Wi-Fi. Для цього вам необхідно перейти в Налаштування смартфона та вибрати розділ Wi-Fi. Наступним кроком стане пошук розділу “Підключені пристрої” або ж “Wi-Fi Direct”. Далі вам необхідно розпочати пошук доступних пристроїв і при виявленні необхідного, дозволити з’єднання з ним.

Також варто зауважити, що у випадку відсутності Wi-Fi Direct можна скористатися додатком Miracast (завантажуємо з Google Play).

Наступна функція – передача даних між смартфонами за допомогою Wi-Fi Direct. Для цього вам необхідно ввімкнути Wi-Fi на обох смартфонах, далі перейти в розділ Wi-Fi Direct та знайти необхідний смартфон та під’єднатися до нього. Все, передача даних активна. Зараз вам потрібно вибрати файл, який ви хочете передати і натиснути на “Поділитися”. В списку доступних варіантів необхідно знайти спосіб “Wi-Fi Direct”, натиснути на нього і передавати файли. Все, на цьому етапі процес передачі даних розпочинається і передача даних відбувається набагато швидше, ніж через Bluetooth.

Також нещодавно було названо ґаджети, яких замінили смартфони.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Названо перекази, через які Приватбанк може заблокувати вашу банківську карту

Досить часто, в соціальних мережах або на сайті Мінфін, можна побачити гнівні відгуки користувачів ПриватБанк, які скаржаться на те,...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -