Реклама

Названо 2 серйозні причини, чому на смартфоні варто відключати функцію геолокації

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Всі смартфони, які були випущені протягом останніх декількох років, мають в своєму арсеналі таку функцію, як геолокація. Зазвичай, дана функція використовується для пошуку вашого розташування, тобто для навігаторів. В багатьох користувачів, геолокація або ж місцезнаходження, завжди активне на смартфоні. Сьогодні ж буде названо 2 серйозні причини, чому на смартфоні варто відключати функцію геолокації і вмикати її тільки при потребі.

Причина 1. Реклама

Можливо ви звертали увагу, але при ввімкнені геолокації, в додатках вам показують рекламу, яка актуальна для тої місцевості, де ви перебуваєте.

Для прикладу, ви цікавилися навушниками і ввели відповідний запит в Пошукову систему, подивилися що вас цікавить і продовжували користуватися мережею. Фактично зразу після введення вашого запиту, вам буде показано рекламу тих самих навушників в найближчих фізичних магазинах або ж інтернет-магазинах.

Ще кращим прикладом буде подорож з Google Maps або іншим навігаційним додатком. Практично весь час, який ви будете користуватися навігатором, вам будуть показувати цільову рекламу, під яку підпадають готелі, ресторани, визначні місця, туристичні путівки і тому подібне.

Вимкнувши геолокацію хоча б тоді, коли вам непотрібний навігатор, ви позбудетеся стеження від рекламних агентств, які збирають про вас дані.

Причина 2. Автономність смартфона

Можливо раніше ви не звертали увагу, але при ввімкненій геолокації, автономність смартфона сильно скорочується, особливо це відчутно на погано оптимізованих смартфонах. Причиною цього є те, що геолокація використовує GPS, який не можна назвати енергоефективним. Якщо вам необхідно зберегти заряд акумулятора, то зразу вимикайте геолокацію.

Ми назвали тільки дві причини, але ті, які відносяться до важливих. Також варто нагадати, що в деяких сучасних смартфонах геолокація активна в фоновому режимі, то споживання енергії акумулятора відбувається більш економно і менш відчутно.

Також нещодавно стало відомо, як в користувачів Android-смартфонів викрадають кошти з рахунків.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Перші навушники Logitech уже близько

Перші навушники Logitech під брендом G уже близько. В мережі були помічені перші фотографії, що розкривають дизайн нових справді...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -