Реклама

Названо 3 бюджетні смартфони з NFC дешевше 4 000 грн

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Останні декілька років в Україні стала неймовірно популярною безконтактна оплата за допомогою банківських карт та смартфонів. Відповідно до цього, популярністю почали користуватися і смартфони з модулем NFC, особливо ті, які відносяться до бюджетного сегменту. Якщо ви запланували покупку бюджетного смартфона, та ще й з підтримкою безконтактної оплати, то зараз буде названо 3 бюджетні смартфони з NFC дешевше 4000 грн.

HUAWEI Y6p

В трійку ввійшов смартфон компанії Huawei – Y6p. Цей смартфон не можна назвати надзвичайно новим, але він отримав як модуль NFC, так і сучасний дизайн та непогані характеристики. Для прикладу, Y6p отримав 6,3-дюймовий екран з роздільною здатністю 1600 х 720, процесор Mediatek Helio P22, 3 Гб оперативної та 64 Гб внутрішньої пам’яті, потрійну систему камер 13 МП + 5 МП + 2 МП, Wi-Fi та Bluetooth 5.0. Крім цього, він також оснащений потужним акумулятором 5000 мАг, чого достатньо для 30-35 год автономної роботи. Мінусом цього смартфона можна назвати вдсутність сервісів Google. В даному випадку, ця проблема актуальна для всіх смартфонів Huawei. Придбати такий смартфон можна за 2900 грн.

Realme C15

Ще один бюджетний смартфон з модулем NFC – Realme C15. Він отримав 6,5-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 1600 х 720 та частотою оновлення 60 Гц. Працює смартфон на процесорі MediaTek Helio G35 в парі з 4 Гб оперативної та 64 Гб внутрішньої пам’яті (можна розширити). Також він отримав квадрокамеру з основною 13 Мп та додатковими 8 Мп + 2 Мп + 2 Мп. Живиться смартфон від акумулятора 6000 мАг з підтримкою швидкої зарядки потужністю 18 Вт. Фактично мінусом цього смартфона є його камери, які бажають кращого. Придбати такий можна за 4000 грн.

Samsung Galaxy A12

Останнім представником в нашій підбірці стане смартфон компанії Samsung – Galaxy A12. Він отримав 6,5-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 1600 х 720 та частотою оновлення 60 Гц. Samsung Galaxy A12 працює на процесорі MediaTek Helio P35 в парі з 3 Гб оперативної та 32 Гб внутрішньої пам’яті, яку також можна розширити. Він отримав квадрокамеру з основною 48 Мп та додатковими 5 Мп + 2 Мп + 2 Мп. Живиться смартфон від акумулятора 5000 мАг. Придбати такий смартфон можна за 5000 грн.

Як бачите, навіть вибір із цих трьох смартфонів може бути складним, оскільки кожен із цих смартфонів кращий та гірший в чомусь, але одне, що їх об’єднує – NFC.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо способи захисту, від підглядань в смартфон в громадському транспорті

Не секрет, що є люди, які у громадському транспорті люблять позаглядати до чужих телефонів. Ви, певно, і самі неодноразово...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -