Реклама

Названо 3 мінуси смартфонів компанії Huawei

Останні Новини

Досить давно ми не згадували компанію Huawei, яка, не зважаючи на труднощі, все ж продовжує працювати. Зараз же ми поговоримо не зовсім про хороше, а саме буде Названо 3 мінуси смартфонів компанії Huawei та й Honor також. Звісно, плюси і мінуси є у кожного смартфона, відповідно і у кожного виробника. Та й не для всіх користувачів мінуси є однаковими, адже для когось мінус може бути перевагою. Проте сьогодні ми розпочнемо із мінусів.

Перший мінус – Google сервіси, а точніше їх відсутність. Можливо для вас це не проблема, але ми все ж відносимо даний момент до недоліка.

Другий мінус – камери, а точніше їхні «б’юті моменти». В смартфонах Huawei та Honor використовуються такі алгоритми камери, які спрямовані на вирівнювання тону шкіри людини на фотографіях. І навіть якщо ви вимкнете в налаштуваннях усі покращення стосовно зовнішнього вигляду, хоч і не значне, але покращення обличчя все ж залишиться, що дратує багатьох, адже сьогодні багато відомих людей говорять про натуральність, без фільтрів.

Третій мінус – доля компанії. Якби там не було, але обмеження в роботі компанії є досить значними, відповідно бути впевненим в виході, до прикладу нової Harmony OS можливості немає. Саме тому, є все ж ризик в купівлі флагманських смартфонів даної фірми та в подальшому залишитись без оновлень.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Мільйонам пристроїв Android загрожує зловмисне програмне забезпечення ботнету

Китайські дослідники кажуть, що мільйонам пристроїв Android загрожує зловмисне програмне забезпечення ботнету включаючи смартфони, планшети, телевізори та телевізійні приставки. Шкідливе...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -