Реклама

Названо 3 найпоширеніші причини швидкої втрати автономності смартфоном

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Купуючи новий смартфон, всі ми очікуємо, що він буде працювати справно хоча б декілька років, особливо, коли це стосується акумулятора та автономності пристрою, роботи дисплею, роботи основних датчиків та камер. На жаль, не завжди все трапляється так як очікувалось і смартфон або приходиться здавати на ремонт по гарантії, або ж купувати новий. Сьогодні ж ми поговоримо про найчастішу проблему більшості смартфонів, а саме їхню автономність та акумулятори.

Цікаво: Названо причини, чому бездротова зарядка вам не потрібна.

Як відомо, всі сучасні акумулятори розраховані на комфортне використання протягом 2-3 років, рідше 4-х років. Відповідно, першою причиною швидкої втрати автономності смартфона є те, що більшість акумуляторів розраховані, в середньому, на 500 циклів повного втрату заряду, після чого їхня ємність починає скорочуватися в середньому на 20-30%, що досить відчутно по автономній роботі.

Наступною причиною, чому автономність скорочується - поломка смартфона або ж погані комплектуючі. В нашому випадку, це може стосуватися поганого та неякісного акумулятора. Якщо це справді так, то ваш смартфон зразу ж після першого запуску, почне втрачати автономність досить швидко і ви повинні звернути на це увагу досить швидко. Вирішенням цієї проблеми стане звернення в інтернет-магазин, в якому ви придбали смартфон, для його заміни або ж заміни акумулятора.

Третя причина, яка найпоширеніша серед власників смартфонів - велика кількість активованих функцій, додатків і тому подібного, тобто підвищене енергоспоживання.

До функцій, які варто вимикати в смартфоні, відносяться Wi-Fi, 4G (мобільні дані), активна Геолокація, технологія Bluetooth та інші. Якщо ви не користуєтесь ними, то краще їх вимикати.

Цікаво: Названо Android-смартфони, які були випущені в 2021 році і підтримують бездротову зарядку.

Як бачите, найчастіше проблеми з автономністю смартфона залежать від цих 3-ьох причин, але можливі ще два випадки - малий об'єм акумулятора та погана оптимізація, які пришвидшують скорочення часу автономної роботи.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Смартфони Google Pixel навчилися вимірювати пульс та дихання

Сьогодна надійшла інформація, що смартфони Google Pixel навчилися вимірювати пульс та дихання за допомогою камер прямо в додатку Google...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -