Названо 3 причини, чому не варто клеїти на екран смартфона захисну плівку

Останні Новини

В даній статті ми розглянемо 3 причини, чому не варто клеїти на екран смартфона захисну плівку та чим захистити свій смартфон. Одразу приступимо до суті.

Перша причина, чому не варто клеїти захисну плівку, це те, що вона не захистить смартфон від падінь. Тобто такого типу захист зможе лише вберегти дисплей смартфона від глибоких подряпин. Якщо телефон впаде на тверду поверхню, то ймовірніше, що екран розіб’ється, і плівка вам в цьому не допоможе.

Друга причина – можливість спотворення зображення. Дешеві захисні плівки дуже часто створюють відблиски на екрані та загалом спотворюють картинку. Використання смартфона з таким варіантом захисту явно не принесе вам задоволення.

Третя причина – відсутність олеофобного покриття на плівці. Тобто на ній чітко буде видно ваші відбитки пальців та весь зібраний бруд.
Тепер про захист. Для захисту дисплея вашого смартфона варто придбати захисне скло, так як воно справді зможе вберегти ваш дисплей під час падіння. Знову ж таки, рівень захисту буде залежати і від ціни захисного скла, але це все ж кращий варіант, ніж плівка.

Також зараз на ринку з’явився ще один варіант для захисту, і це бронеплівка. Звісно, це буде недешевий варіант, але він точно захистить ваш смартфон.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Tik Tok отримає нового власника через 48 годин

Сьогодні надійшла інформація, що Tik Tok отримає нового власника через 48 годин. Як повідомляється, глава Tik Tok, Кевін Маєр,...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -