Реклама

Названо 3 смартфони, які рекомендуються до покупки літом 2021 року

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Можливо ви звертали увагу на те, що зараз неймовірною популярністю користуються смартфони ціною до 10 000 грн, а саме бюджетні та середньобюджетні смартфони. Найбільшою перевагою таких смартфонів є саме їх бюджетність, а вже потім функціонал, який останнім часом стає все кращим і кращим. Відповідно до цього, більшість українців надають перевагу саме таким смартфонам оскільки ціна до 10 000 грн не вдарить по сімейному бюджету, та й смартфон відпрацює ідеально не менше 4 років. Якщо ж ви запланували оновити свій ґаджет, то зараз буде названо 3 смартфони, які рекомендуються до покупки літом 2021 року.

Samsung Galaxy A52

Якщо ви стежите за компанією Samsung та їхніми релізами, то могли звернути увагу, що останні декілька років смартфони з лінійки A50 виходять навіть дуже непоганими і кількість продажів тому підтвердження. Нещодавно ж, вони випустили новий смартфон Galaxy A52, який вже розкупляють за кордоном і в Україні. Цей смартфон отримав 6,5-дюймовий AMOLED дисплей з частотою оновлення 90 Гц, що вже радує.

Крім цього, він працює на Snapdragon 720G в парі з 4 Гб оперативної та 128 Гб внутрішньої пам'яті. Паралельно з цим, до покупки доступна версія із 8 Гб оперативної та 256 Гб внутрішньої пам'яті, але вона коштує близько 12 тис грн. Також варто відмітити й квадрокамеру, яка отримала основну 64 Мп та додатково 12 Мп + 5 Мп + 5 Мп. Ще одною перевагою можна назвати наявність оптичної стабілізації.

Стосовно автономності також не виникає проблем, оскільки живиться смартфон від акумулятора 4500 мАг, чого цілком достатньо для активного користування протягом дня. Також не забуваємо й про те, що Galaxy A52 отримав захист від вологи IP67, що однозначно є його перевагою. Придбати такий смартфон можна за 10 000 грн і пропонують його практично всі інтернет-магазини в Україні.

POCO X3 Pro

Без компанії Xiaomi та її суббрендів не обійтись навіть тут, хоча це й цілком очікувано враховуючи що це їхній основний сегмент. Так ось, мова зараз піде про POCO X3 Pro, який отримав флагманський процесор Qualcomm Snapdragon 860, 6.67-дюймовий дисплей з частотою оновлення 120 Гц, квадрокамеру з основною 48 Мп та додатковими 8 Мп + 2 Мп + 2 Мп. Також він отримав 6 Гб оперативної та 128 Гб внутрішньої пам'яті, але можливий варіант покупки смартфона із 8 Гб оперативної та 256 Гб внутрішньої пам'яті, хоча це й буде дещо дорожче, а саме 8500 грн проти 7500 грн за версію 6 Гб.
Також варто відмітити акумулятор, яким оснащений смартфон, а саме 5160 мАг, чого вистачить для комфортного користування протягом 2-х днів.

Redmi Note 10 Pro

Ще один представник компанії Xiaomi, а саме Redmi Note 10 Pro, який отримав процесор Snapdragon 732G в парі з 6 / 64 Гб, 6 / 128 Гб, 8 / 128 Гб варіантами оперативної та внутрішньої пам'яті (відповідно ціни також будуть різні). Смартфон також отримав 6.67-дюймовий AMOLED екран з частотою оновлення 120 Гц. Серед іншого, варто відмітити квадрокамеру з основною 108 Мп та додатковими 8 Мп + 5 Мп + 2 Мп. Живиться він від акумулятора на 5020 мАг, чого також цілком достатньо, а придбати такий пристрій можна за 9000 грн.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

OnePlus офіційно представили свої два бюджетні смартфони

Сьогодні OnePlus офіційно представили свої два бюджетні смартфони - OnePlus Nord N10 та Nord N100. Дует має кілька функцій, але...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -