Реклама

Названо 3 смартфони з акумулятором 6000 мАг, які можна придбати в Україні

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Останні декілька днів, ми публікуємо різноманітні підбірки смартфонів з їхніми перевагами та головними особливостями, тому сьогоднішня підбірка буде стосуватися акумуляторів на смартфонах, а саме буде названо 3 смартфони з акумулятором 6000 мАг, які можна придбати в Україні.

Samsung Galaxy M21

Перший смартфон в нашій підбірці представлятиме компанія Samsung із їхнім творінням - Galaxy M21. Було б дивно, не включити його в підбірку, враховуючи те, що смартфон просували як "монстр автономності". Окрім великого акумулятора 6000 мАг, смартфон отримав 6,4-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 2340 х 1080.
Працює смартфон на процесорі Samsung Exynos 9611 в парі з 4 Гб оперативної та 64 Гб внутрішньої пам'яті. Samsung Galaxy M21 також отримав систему потрійних камер з основною 48 Мп та додатковими 8 Мп + 5 Мп. Керується смартфон Android 10. Крім традиційних Wi-Fi, Bluetooth 5.0, він також отримав модуль NFC. Придбати такий смартфон можна за 6000 грн. На нашу думку, його ціна дещо завищена.

Xiaomi Poco M3

Наступним представником автономних смартфонів став Xiaomi Poco M3. Суббренд Xiaomi останнім часом справді радує, оскільки їхні останні смартфони виявилися дійсно якісними, потужними і максимально дешевими. Xiaomi Poco M3 крім акумулятора 6000 мАг, отримав великий 6,53-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 2340 х1080 мАг та частотою оновлення 60 Гц.

Працює смартфон під управлінням Snapdragon 662 в парі з 4 Гб оперативної та 64 Гб внутрішньої пам'яті. Також він отримав систему потрійних камер з основною 48 Мп та додатковими 2 Мп + 2 Мп. З переваг смартфона можна назвати наявність стереодинаміків, а от з мінусів відсутність NFC. Придбати такий можна за 4500 грн.

Relme C15

Останнім в нашому рейтингу розмістився представник Realme - C15. Він також отримав великий акумулятор 6000 мАг, що дозволить цьому смартфону (з його характеристиками) працювати автономно близько тижня. Стосовно інших характеристики, то він отримав 6,5-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 1600 х 720 та частотою оновлення 60 Гц.

Працює смартфон від MediaTek Helio G35 в парі з 4 Гб оперативної та 64 Гб внутрішньої пам'яті. Також він отримав квадрокамеру з основною 13 Мп та додатковими 8 мп + 2 Мп + 2 Мп. Серед його переваг можна відмітити наявність NFC. Придбати Relme C15 можна за 4100 грн.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Як очистити кеш у браузері Safari

Ви помітили, що ваш веб-переглядач Safari працює трохи повільніше, ніж зазвичай, або його трохи турбує кількість файлів cookie, які...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -