Названо 3 способи швидкого блокування банківської картки Приватбанку

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Досить часто трапляються непередбачувані ситуації, коли необхідно негайно блокувати банківську карту Приватбанку. Зазвичай, блокувати карту необхідно у випадку, якщо її хтось вкрав, ви її забули в магазині і навіть якщо ви її загубили. В таких випадках варто знати, як заблокувати банківську карту максимально швидко, оскільки кожна хвилина, коли ваша карта знаходиться в чужих людей, загрожує втратою ваших грошей. Відповідно до цього, зараз буде названо 3 способи швидкого блокування банківської картки ПриватБанку.

Для початку варто детальніше нагадати, в яких випадках необхідно негайно блокувати банківську карту.

  1. Крадіжка

Вище ми писали, що крадіжка вашої банківської карти це одна з найперших причин для швидкого блокування банківської карти. Чим довше крадії тримають біля себе вашу карту, тим більша ймовірність, що в них вийде зняти готівку або ж десь розрахуватися.

  1. Технічний збій в банкоматі

Наступна причина дещо схожа до попередньої, оскільки через технічний збій, банкомат може не видати вам картку та готівку. Ви можете деякий час зачекати, але з великою ймовірністю, він її видасть через декілька годин, а ви навряд будете стільки часу чекати біля банкомату. Краще зразу випустити нову і заблокувати стару.

  1. Втрата карти

Також нічого приємного нема в тому, щоб загубити банківську карту або ж десь її забути. Враховуючи те, що ви виявите втрату картки через певний час, існує ймовірність, що ви її вже не повернете. Замість того, щоб її шукати, краще зразу заблокувати її і випустити нову.

  1. Закриття кредиту по картці

Якщо ви тільки що закрили свій кредит по банківській карті і в майбутньому не плануєте користуватися таким типом фінансових послуг, то краще заблокувати свою кредитку і випустити собі дебетову. Це перший крок до вільного фінансового становища.

З причинами блокування картки ми розібралися, тому зараз переходимо до наступного етапу, а саме швидких варіантів її блокування. Як ми писали на початку матеріалу, швидко заблокувати банківську картку ПриватБанку можна трьома способами:

  • в Приват24
  • у відділенні ПриватБанку
  • через технічну підтримку

Щоб заблокувати банківську картку в Приват24, необхідно перейти в додаток, далі вибрати необхідну банківську карту і натиснути на Параметри (налаштування) картки (в правій стороні зверху). Перед вами відкриється перелік можливих налаштувань з картою, де необхідно шукати “Заблокувати Картку”. Зразу попереджуємо, що краще переказати всі кошти з своєї загубленої картки на іншу картку, можливо навіть на віртуальну.

Через відділення ПриватБанку заблокувати карту досить просто, оскільки маючи біля себе документи, які підтверджують особу, необхідно тільки пояснити ситуацію, яка у вас виникла і все. Співробітники ПриватБанку швидко заблокують вашу картку і випустять нову.

Через технічну підтримку заблокувати картку також можна, необхідно зателефонувати на номер 3700. Операторам необхідно розповісти свою ситуації та вимагати блокування картки. Оператор може у вас запросити якусь інформацію, якою володієте тільки ви, для прикладу, де ви розраховувалися останній раз, на яку суму отримували або відправляли переказ і навіть де останній раз знімали готівку. Оператор не буде вимагати у вас конфіденційну інформацію, оскільки по регламенту, їм заборонено це робити.

Як бачите, заблокувати банківську картку можна досить швидко. У випадку, якщо у вас є доступ до інтернету, скористайтеся Приват24, а якщо інтернету нема, але близько відділення ПриватБанку, блокуйте картку там.

Якщо ж у вас відсутній інтернет, а відділення ПриватБанку вже зачинені, телефонуйте в техпідтримку ПриватБанку. В будь-якому випадку, не затримуйте з блокуванням картки.

Також нещодавно українцям розповіли, чи існує небезпека отримання переказів на банківську карту ПриватБанку.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Українцям розповіли, що необхідно робити із знайденою банківською карткою

Уявимо ситуацію, що ви випадково знайшли (або побачили) чужу банківську карту біля смітника, на зупинці, біля банкомата або ж...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -