Реклама

Названо 3 вигідні смартфони із захистом від вологи IP67

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Останнім часом, серед українців, все частіше стають популярними смартфони із захистом від вологи та пилу. Причина цього цілком очевидна – смартфон більш захищений, а значить і відпрацює довше. На ринку доступно не так багато смартфонів, які можуть справді запропонувати захист від вологи, тому вибір виявляється дещо важчим. Якщо ж ви готові до покупки, то зараз буде названо 3 вигідні смартфони із захистом від вологи IP67. Зразу нагадуємо, що захист IP67 гарантує, що смартфон може витримати занурення у воду на 1 метр протягом 30 хв.

Apple iPhone SE 2020

В трійку потрапляє смартфон від компанії Apple – iPhone SE 2020. Цей смартфон умовно називають бюджетним, хоча ціна його далека до цього. Як ми писали вище, цей смартфон отримав захист IP67, але також рекомендуємо ознайомитися і з іншими його характеристиками, оскільки ви не будете цей смартфон тільки кидати у воду і витягати його звідти. Так ось, цей смартфон отримав 4,7-дюймовий IPS дисплей з роздільною здатністю 1334 х 750 та частотою онволення 60 Гц. Працює смартфон від процесора A13 Bionic в парі з 3 Гб оперативної та 64 Гб внутрішньої пам’яті. Також цей смартфон отримав одну основну камеру 12 Мп та оптичну стабілізацію. Живиться смартфон від акумулятора 1812 мАг з підтримкою швидкої зарядки 18 Вт. Він також отримав модуль NFC. Придбати цей смартфон можна за 12 000 грн.

Samsung Galaxy A52

Наступним смартфоном в рейтингу Itech опинився представник компанії Samsung – Galaxy A52. Це одна із останніх новинок компанії, яка також отримала захист IP67. Крім цього, смартфон отримав великий 6,5-дюймовий Super Amoled дисплей з роздільною здатністю 2400 х 1080 та частотою оновлення 90 Гц. Працює смартфон від процесора Snapdragon 720G в парі з 4 Гб оперативної та 128 Гб внутрішньої пам’яті. Також він отримав квадрокамеру з основною 64 Мп та додатковими 12 Мп + 5 мп + 5 мп. Смартфон додатково оснащений оптичною стабілізацією. Живиться смартфон від акумулятора 4500 мАг з підтримкою швидкої зарядки 25 Вт. Samsung Galaxy A52 також отримав модуль NFC, а придбати його можна за 10 000 грн.

Samsung Galaxy S20 FE

Ще один яскравий представник компанії Samsung - Galaxy S20 FE. Цей смартфон виявився неймовірно популярним не тільки через те, що він захищений від вологи та пилу (із захистом IP68), а ще й через свою якість-ціну. Крім цього, він ще й отримав 6,5-дюймовий Super Amoled дисплей з роздільною здатністю 2400 х 1080 та частотою оновлення 120 Гц. Працює він від процесора Samsung Exynos 990 в парі з 6 Гб оперативної та 128 Гб внутрішньої пам'яті. Крім цього, він отримав потрійну систему камер з основною 12 Мп та додатковими 12 Мп + 8 Мп, та оптичною стабілізацією. Живиться смартфон від акумулятора 4500 мАг з підтримкою швидкої зарядки 15 Вт. Смартфон також підтримує безконтактну оплату. Придбати Samsung Galaxy S20 FE можна за 17 000 грн.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо, чому українцям необхідно використовувати дві SIM-карти

В наш час продається велика кількість смартфонів, які дозволяють використовувати дві SIM-карти. У використанні двох SIM-карт є багато своїх...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -