Реклама

Названо 3 вигідних смартфона на Snapdragon 720G від відомих брендів

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

При виборі смартфона майже всі дивляться на його «начинку», а саме на процесор, оскільки від нього залежить продуктивність смартфона, а значить чим новіший і кращий процесор, тим довше смартфон буде працювати швидко і без нарікань. Зараз поговоримо про процесор від Qualcomm, який було представлено ще в 2020 році, але він досі цілком потужний і смартфони з ним будуть актуальними ще декілька років. Так ось, зараз буде названо 3 вигідних смартфона на Snapdragon 720G від відомих брендів.

Xiaomi Redmi Note 9S

Першим таким представником стане смартфон компанії Xiaomi - Redmi Note 9S. Хоча цей смартфон і не можна назвати новим, але його потужності вистачить ще на декілька років активного користування. Крім Snapdragon 720G, який працює в парі з 4 Гб оперативної та 64 Гб внутрішньої пам'яті, яку можна розширити до 512 Гб. Redmi Note 9S отримав великий 6,67-дюймовий IPS дисплей з частотою оновлення 60 Гц та роздільною здатністю 2400 х 1080 пікселів.

Серед іншого, варто відмітити й фотоможливості смартфона, які представлені у вигляді квадрокамери з основною 48 Мп, додатковими 8 Мп + 5 Мп + 2 Мп та фронтальною 16 Мп. З автономністю також все добре, як і в більшості смартфонів Xiaomi, оскільки живиться він від акумулятора 5020 мАг з підтримкою швидкої зарядки 18 Вт.

Найбільшим недоліком цього смартфона є відсутність модуля NFC. Смартфон Redmi Note 9S продається в Україні за 5200 грн.

Realme 6 Pro

Наступним смартфоном на Snapdragon 720G став Realme 6 Pro, який також був представлений більше року тому, але навіть зараз він може "потягатися" з багатьма новинками. Найперше варто відмітити, що Realme 6 Pro отримав 8 Гб оперативної та 128 Гб внутрішньої пам'яті, яку також можна розширити. Він також оснащений квадрокамерою із основною 64 Мп, додатковими 12 Мп + 8 Мп + 2 Мп та подвійною фронтальною камерою 16 Мп + 8 Мп.

Повернемося ще до дисплея, який представлено у вигляді 6,6-дюймової IPS панелі з частотою оновлення 90 Гц та роздільною здатністю 2400 х 1080.

Автономність смартфона на рівні вище середнього, оскільки він отримав акумулятор ємністю 4300 мАг, чого цілком достатньо для активного користування протягом дня.

Перевага цього смартфона, в порівнянні з попереднім, в наявності модуля NFC. Придбати цей смартфон можна за 7700 грн.

Samsung Galaxy A52

Ще один хороший смартфон, який отримав Snapdragon 720G - Samsung Galaxy A52. Цей смартфон також отримав 4 Гб оперативної пам'яті та 128 Гб внутрішньої, яку можна розширити. Він отримав комфортний 6,5-дюймовий Super Amoled дисплей з частотою оновлення 90 Гц та роздільною здатністю 2400 х 1080.

Стосовно камер, то Galaxy A52 оснащений квадрокамерою з основною 64 Мп та додатковими 12 Мп + 5 Мп + 5 Мп, і фронтальною 32 Мп. Живиться смартфон від акумулятора 4500 мАг.

Серед переваг цього смартфона можна назвати наявність модуля NFC та оптичну стабілізацію. Придбати Samsung Galaxy A52 можна за 9000 грн за варіант з 4 Гб оперативної пам'яті, та за 12000 грн варіант з 8 Гб оперативної пам'яті.

Також нещодавно було названо особливості вашого смартфона, про які ви могли не знати.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо, що робити коли завис смартфон

Зависати можуть не тільки комп’ютери, але й мобільні пристрої на кшталт смартфонів. Зверніть увагу, що в сучасних моделях стає...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -