Реклама

Названо 4 безкоштовних антивіруса для Windows в 2021 році

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Всі ми користуємося комп’ютерами або ноутбуками і питання їхнього захисту завжди повинно бути на першому місці. Захист може проявлятися як у встановленні паролів та інших методів аутентифікації користувача, так і у використанні антивірусних програм. В мережі можна знайти велику кількість антивірусних програм, які пропонують захист наших пристроїв, але лише деякі з них можуть запропонувати безкоштовні версії з повним захистом наших ПК та ноутбуків. Сьогодні буде названо 4 безкоштовних антивіруса для Windows в 2021 році.

1. Zillya! Антивірус

Це популярний український антивірус, який отримав дозвіл для захисту ПК держслужбовців, освітніх ПК і звичайних ПК. Цей антивірус пропонує як безкоштовну версію (для дому), так і платні версії для бізнесу, смартфонів та державних установ.

Zillya! Антивірус захищає від всіх відомих вірусів, які можуть завдати шкоди вашому пк. Надзвичайно зручний інтрефейс та широкий функціонал роблять його найкращим безкоштовним антивірусом.

2. Bitdefender Free

Ще один яскравий представник безкоштовних антивірусів. Він надзвичайно легкий для пристроїв і ви навіть не відчуєте ніяких вповільнень в роботі вашого ПК. Він також захищає від всіх можливих вірусів, а у випадку знайденого вірусу, подає сигнал тривоги.

Цей антивірус стабільно займає високі позиції в рейтингах найкращих антивірусних рішень. Єдиним його недоліком можна назвати відсутність української мови інтерфейсу.

3. Kaspersky Security Cloud Free 2021

Представляти антивірус Kaspersky Security нема потреби, оскільки він колись був встановлений на більшості ПК. Всі добре пам'ятають характерний звук, який з’являвся при виявленні загрози ПК.

В цілому, це ще один непоганий безкоштовний варіант антивірусу, який також виконує всі поставлені на нього функції. Єдиним недоліком можна назвати те, що він завантажує систему дещо більше, ніж попередні антивіруси.

4. Windows Defender

В більшості випадків, цей антивірус вважають одним із найкращих через його зручність у використанні. Крім цього, він добре справляється із загрозами ПК у вигляді троянських вірусів та інших відомих вірусів. Однозначно, його перевагою є те, що він вже встановлений в системі Windows.

Якщо у вас виникла гостра необхідність у встановленні антивіруса, ці 4 представники стануть ідеальними. Особисто ми, використовуємо Zillya! Антивірус вже багато років і скарг на нього нема взагалі.

До нього, ми використовували ESET Nod32 і Kaspersky, але після тестування Zillya! Більше не поверталися до них.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Украинцам рассказали, как лучше и быстрее сэкономить деньги

Стаття доступна українською...Люди любят говорить о бюджетировании, сокращение издержек и инвестирования. Но, к сожалению, разговоры дешевые, а плохое управление...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -