Названо 4 головні поради, які вбережуть вас від шахраїв в месенджері Viber

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Тільки нещодавно ми розповідали про те, що месенджер Viber є не тільки популярним серед українських користувачів, а ще й те, що його облюбували й шахраї. Через це, месенджером інколи складно користуватися, оскільки масові розсилання від них переходять всі розумні межі і часто, більшість діалогів в месенджері зайняті саме шахраями з невідомих номерів. Так ось, враховуючи таку активність шахраїв, буде названо 4 головні поради, які вбережуть вас від шахраїв в месенджері Viber.

Спочатку розповімо про те, який спосіб шахрайства є найпопулярнішим і як не дивно, але це фішинг. Суть фішингу полягає в тому, що шахрай відправляє своїй жертві повідомлення із посиланням на фішинговий сайт, який виглядає максимально схожим до справжнього. В більшості випадків, шахраї намагаються змусити своїх жертв здійснити оплату за товар або послугу на такому сайті. Як завжди, оплата не проходить, але шахраї отримують всі дані вашої банківської карти, які будуть використовувати для входу в онлайн банк або для розрахунку в інтернеті. Також можливий варіант, що викрадені дані будуть продані іншим зловмисникам, які в подальшому будуть робити підроблені банківські карти із вашими реквізитами.

Так ось, щоб не потрапити в таку неприємну ситуацію, варто знати 4 головні поради, які вбережуть вас та ваші кошти від викрадення.

1. Не вводьте свої персональні дані та дані банківської карти на сайтах, які максимально схожі до тих, як працюють в Україні. Перевіряйте в адресній строці кожну букву (або цифру) і якщо знайдете відмінність від оригінальної назви, то негайно покидайте його. Також можете відправити адресу фішингового сайту в техпідтримку оригінального інтернет-магазину – вони знають, що необхідно робити з такою інформацією.

2. Не розповсюджуйте в мережі посилання на невідомі сайти, особливо на інтернет-магазини, в легальності яких є сумніви. Оскільки при такому розповсюдженні, ви тільки поширюєте дезінформацію і збільшуєте прибутки шахраїв.

3. Не переходьте на посилання від невідомих користувачів. Якщо вам почали часто писати з невідомих номерів із проханням перейти на посилання і забрати виграш / отримати компенсацію / державну виплату або щось схоже, то зразу блокуйте цей номер і додавайте в чорний список.

4. Не вірте в неймовірно легкі способи заробітку в мережі, або ж різноманітні безкоштовні пропозиції, оскільки це ще один спосіб заманити вас на фішинговий сайт.

Також рекомендуємо ознайомитися із офіційною позицією Viber стосовно шахраїв в месенджері та способами боротьби з ними.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Названо 4 оптимальні недорогі смартфони для тих, хто не хоче купляти дорогі

Вже й так всі знають, що період "життя" смартфона складає близько 4 років і після цього терміну його варто...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -