Реклама

Названо 4 мінуси покупки “готового” комп’ютера

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

В цій статті розберемо доволі цікаве питання. Який кращий комп’ютер, зібраний своїми руками чи куплений готовий в магазині? Зараз буде названо 4 мінуси покупки “готового” комп’ютера.

Комп'ютер доволі недешева річ, на покупку якої виділяють багато часу та коштів. Перед купівлею всі, зазвичай, ознайомлюються уважно з інформацією про різні ПК. Важливо, щоб комп'ютер був якісний і довго служив. Так чому ж краще збирати його самому, а не купувати готовий?

Перший мінус готових комп'ютерів, це невідомі деталі. Коли ви берете ПК, ви не можете зовні побачити з чого він складається всередині. І ніхто вам цього чесно не скаже. В більшості випадків, "начинка" комп'ютера, це або щось не гарної якості, або взагалі вживане, яке було повернуте згідно гарантії. Тобто, це свого роду лотерея.

Ціна також рахується мінусом в готовому ПК. Якщо купити окремо деталі і зібрати комп'ютер, це буде дешевше до 20%, ніж готовий, а якщо ви не вмієте такого робити і заплатите професіоналу, то це все одно вийде менш затратно.

Третій мінус - це гарантія. Ви купуєте комп'ютер і він, звісно, на гарантії певний час. Якщо у вас ламається щось у ньому, ви повинні взяти ПК і занести в ремонт. Якщо ви хочете розібратись в проблемі самі і розібрали самостійно комп'ютер, то він автоматично стає не на гарантії. Коли ви збираєте техніку самі, то ви можете розкручувати скільки хочете свій ПК, з'ясовувати в чому причина поломки і замінювати саму конкретну деталь. Плюс до цього, деталі окремо мають довшу гарантію, ніж цілий комп'ютер.

Ще одна причина, це наповнення. За потужний комп'ютер в магазині потрібно віддати дуже великі гроші, а якщо збираєте самі, то можна добре так зекономити. Ви можете обирати, що для вас в пріоритеті. Наприклад, якщо для вас важлива пам'ять, а процесор не дуже, то ви можете витратити більше на пам'ять, а процесор взяти дешевший.

Від себе можу сказати, що зібраний власноруч комп'ютер, це тільки ваше творіння. Ви будете знати в ньому кожну деталь, там буде зроблене все під ваші потреби і бажання. Якщо ж йдете за покупкою в магазин, будьте готові поступатися своїм вимогам.

Звісно, не у всіх є час і бажання розбиратись, як там зібрати ПК, які деталі треба і для чого, і яка ціна на що краща. Вибір за вами, але переваги зібраного комп'ютера очевидні.

також нещодавно було названо 5 випадків, коли не рекомендується перезавантажувати або вимикати комп’ютер.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Перевіряємо, чи вказана ємність карти пам’яті дійсно правдива

Здавалося б, а що можна підробити у звичайній карті пам'яті? Насправді виробники не усі чесні та можуть вказувати дещо...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -