Названо 4 особливості iPhone, які цінять користувачі

Останні Новини

iPhone та Android, це ті речі, які весь час підлягають порівнянню. Прихильників як одних пристроїв, так і інших є велика кількість, та й ми неодноразово писали про них. Особисто мені більше підходить Android, але переконувати когось йти за моїм рішенням я звісно ж не буду. Окрім цього, в iPhone є багато цікавих функцій, які мені справді імпонують. Відповідно до цього зараз буде названо 4 особливості iPhone, які цінять користувачі.

Face ID. Функція iPhone, яка працює настільки швидко, що її неможливо недооцінювати. Вам навіть може здатись, що ніякого сканування не відбувається, але ж це не так. Тут навіть немає сенсу порівнювати розблокування екрану за допомогою Face ID та сканерів відбитків пальців.

Додатки. Про це ми писали не раз. Додатки для iOS проходять більш детальні перевірки, відповідно і помилок надалі в процесі користування ними, можна сказати, немає.

Клавіатура. В даному випадку, якщо користуватись певний час пристроями з iOS та Android, відчувається певна різниця в плані клавіатури. Ви можете помітити, що кількість помилок при наборі тексту знано менші, так як клавіатура на iPhone більш коректно виправляє помилки під час набору.

Екосистема Apple. Якщо ви користуєтесь кількома пристроями від компанії, то точно відчули усі переваги даного поняття. Адже поєднання всіх цих пристроїв, значно розширює їх можливості, та надає багато переваг в користуванні ними як єдиним цілим.

Також нещодавно було названо поради, які допоможуть вам економити заряд акумулятора Apple iPhone.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Дефіцит нових відеокарт від Nvidia затягнеть ще надовго

Дефіцит нових відеокарт від Nvidia затягнеть ще надовго. Ще практично півроку купити GeForce RTX 3080 і інші моделі серії...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -