Реклама

Названо 4 поради, які допоможуть підібрати вигідний тариф пенсіонеру

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Зараз послугами мобільних операторів користуються всі, незалежно від віку та статі. Якщо у випадку з молодим поколінням все більш-менш зрозуміло, то з пенсіонерами дещо важче. Причин на це достатньо, починаючи від того, що для них всі ці технології відносно нові і закінчуючи тим, що вони взагалі не розбираються в тарифах і тому подібного. Якби це не було проблемно, але залишатися на зв’язку з своїми батьками, бабцями та дідусями завжди необхідно і щоб спілкування приносило максимальний комфорт та не залишало негативних спогадів, буде названо 4 поради, які допоможуть підібрати вигідний тариф пенсіонеру.

Зрозумілий Тариф

Це найперше на що необхідно звертати увагу. Якщо в тарифному плані не чітко сформульовані умови оплати за тариф, послуги та додаткові опції, то цей тарифний план пенсіонеру не підійде. В першу чергу, необхідно отримати чіткі умови тарифу і що в нього входить. Також пенсіонери люблять, коли все чітко “розкладено по полицях”.

Уникайте складних тарифних планів

Зверніть увагу на теперішні тарифні плани. Вони включають в себе 1001 додаткову послугу, яка непотрібна не те що пенсіонерам, а й навіть молодим людям. Перед тим, як погодитися підключити тарифний план, добре ознайомтеся з тим, що він в себе включає і які послуги будуть доступні при його підключенні.
Для прикладу, якщо пенсіонеру необхідно тільки дзвінки в мережі та на інші номери, то безлімітний інтернет йому явно непотрібен. В такому випадку потрібно шукати тарифний план, в якому не включено нічого зайвого.

Тільки потрібні опції

Досить часто, при переході на новий тарифний план, а особливо акційний, пропонується багато додаткових опцій, які через певний час стають платними. Так ось, для пенсіонера більшість із них будуть зайвими. Якщо в них дійсно нема потреби, то необхідно їх відключити або зразу, або по закінченню акції.

Так ви збережете свої нерви і гаманець пенсіонера від зайвих та непотрібних витрат на мобільний зв’язок.

Тариф з фіксованою абонентською платою

Якщо ви вибрали необхідний тарифний план, звертайте увагу на абонентську плату. Якщо вартість тарифу на місяць фіксована, то можете його підключати.

Якщо ж вказується тільки приблизна вартість, краще пошукати інший тариф. Досить часто, оператори таким чином стараються максимально збільшити щомісячний платіж випадково підключеними послугами, додатковими опціями і тому подібне. Фіксований тарифний план — фіксована оплата.

Крім цього ще рекомендується прямо запитатися в стільникового оператора про наявність тарифних планів для пенсіонерів. Зазвичай вони в них присутні, але про них не сильно розголошують, оскільки вони набагато дешевші за більшість доступних тарифів.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Нове оновлення Microsoft Edge принесло безліч цікавих функцій

Microsoft Edge, який є незаперечним флагманським браузером компанії, має стати ще кращим наступного року. Для тих, хто не знає,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -